Twee delen Chinees porselein. (1) Verdeelschaal met landschap decor + bodemmerk. (2) Celadon pot met geel craquelé glazuur. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...
Chinees porseleinen Familie Verte beeld. Geisha op console. Afmeting: H 29 cm. gerestaureerd. redelijk goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Draken/floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Dikwandige 19e eeuwse Japanse schaal met landschap decor. Afmeting: 6,5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met groen craquelé glazuur en drie poten met Foo-honden koppen. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in tuin/vogels/paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen geglazuurd figuur. Oude man met stok. Enkele beschadigingen bij basement en stok. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met geisha's in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.