Chinees porseleinen bolvaas met rood/bruin verlopen glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stopfles met tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur, vogel in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen. Divers. Geen bodemmerk. Afmeting: H 11 - 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese bronzen lampenvoet met karaktertekens en foo-honden koppen. Twee-lichts. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakencups met bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas op drie poten en groen/grijs craquelé glazuur. (2) Vaas met goren craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot. Haarlijn handvat + pot. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha's in tuin/vleermuizen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese karaktertekens en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met floraal decor. Twee deksel gerestaureerd. Afmeting: H 29 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. (1) Ivoor-kleurige cup met bamboe decor. (2) Kopje van eierschaal porselein met landschap decor + bodemmerk. (3) Kopje met groen glazuur + bodemmerk. (4) 18e Eeuws bord m...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk + tekst. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Octagonale censer met teksten en bodemmerk. (2) Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Groot bronzen ritueel object op houtgestoken basement. Nepel of Tibet. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogels in tuin/goud decor. Eén bord gaaf. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,3 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Eén kopje haarlijn. Twee schotels minimale chips. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met dier-vormige grepen. Afmeting: H 10,2 x Ø 14 cm. In goede staat.