Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Knauf Zeit. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met Petit Point stoffering. Afmeting: 106 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Thuringen porseleinen figuur. Toreador. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Ondermeer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. 1x Kandelaar met vogel/insekten decor. 1x Dekseldoos met ei/perzik/ranken decor. 1x Bloempot, floraal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.