Twee zilveren doosjes, 925/000, cilindervormige model met versierde rand en een cabouchongranaat. ø24x25mm en ø18x16mm. Totaal ca 22,9 gram. In goede staat
Zilveren roomstel, 800/000, klein rond gecontourneerd model op een ronde voet. 8x5x5cm en ø6x3,5cm. totaal ca 44 gram. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...
Zilveren lepels en theezeef, 833/000. Zes zilveren theelepels, Art deco , met steel voorzien van een matte bewerking met bloemenvaas, MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven en een klein glad rond theezeefje...
Kristallen ronde schotel versierd met gedraaid ruitslijpsel en een geschulpte rand, voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel met getorst deel en voorzien van een parelrand. ø24x17cm. MT.: J.Ge...
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Ankercollier met vast daartussen een slang pavé bezet met diverse zirconia's en 2 rode steentjes als ogen. Lengte 41 cm. Grootte slang 30x18mm. ca...
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese messing vaas met karakter tekens/draken decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
20x Diverse antieke kop + schotels. Onder andere: Kutani, Japan, Europees. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Duitse polychrome Fayence bierpul met tin. Naar oud voorbeeld. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.
Elf stuks Venetiaans mondgeblazen glas. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Doos vol met oude kindersurprises van Ferrero Kinderüberraschung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.
Hollandse gelithografeerde houten speelgoed auto. Groenteboer auto. 30er - 40er Jaren. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke zwarte zijden klederdracht hoofdbedekking met veren. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
Monogram W.B. 1933. Boerderij te Enter, verso. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd J.H. Bokhorst. 19e Eeuw. Landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell, 1863 - 1949. Boerderij met figuren en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram, rechtsonder. Circa 1900. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 49 cm. In goede staat.
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Groot lot met 15 zilveren zodiacs, 835/000. verschillende modellen en diverse sterrebeelden. totaal ca 32 gram. Nieuw
Creolen, 333/000, met emaille. Bolle creolen met scharnier voorzien van blauw, groen en rood emaille. ø buis 3,6 mm. ø 27 mm. totaal ca 3,1 gram. in goede staat
Drie zilveren horlogekettingen, een gevlochten model met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, één met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. en één met een venetiaanse schakel. 26 ...
Lot met 2 paar zilveren oorstekers, 925/000, een paar oorstekers met parelmoer en hartvormige zirconia's, 25mm, en een oorstekers met clip voorzien van een markiesvormige zirconia. 19mm. totaal ca 18...
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zwarte steen en zirconia's. Fijn slangcollier met daaraan een grote rozethanger met een ovale gefacetteerde zwarte steen en een dubbele rand met zirconia's. G...
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Lot sieraden met 2 koralen colliers, een zilveren hanger met agaat, een pillendoosje met agaat.
Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Armband van white heart kralen, ø 6 mm, bevestigd aan een zilveren olijfvormige sluiting. 925/000. 21 cm. In goede staat
Lot zilver met een roomkom, 800/000, op ronde voet met ribben, met scheur en voorzien van restauratie, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd, ø12x6cm en 2 ovale servetbanden, 925/000, met hamerslag, M...
Antieke plated koffieset. Vier-delig. Circa 1920. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels, 833/000, met ronde bak en een getorste steel met een gecontourneerde vorm voorzien van biedermeier gravure. Voorzien van ophanghaak. MT.: onduidelijk, Leeuwarden jl.:M:1922 ...
Zilveren armband en broche, 835/00, armband gemaakt van een bijbelslot met graveerwerk en een staafbroche met porselein. 18 cm en 5 cm.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1990. Abstract landschap. Lithografie op papier. Afmeting: H 81 x B 101 cm. In goede staat.
Collier en oorhangers met cloisonne kralen, verlopend in grootte ø6-21mm. Blauw met roze bewerkte bloemen. 70 cm en 4,5cm. In goede staat
Collier en armband met zilveren bedels, 925/000. lederen collier met daaraan een grote bedel in de vorm van een inktvis, 6 cm, en een zilveren cfe armband met 6 zilveren bedels, tasje, pelikaan, geldz...
Twee Japanse been gesneden gordelknopen met uil decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 3,5 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse plated messing Barok klok-omranding. Floraal. Afmeting: 38 x 32 x Ø 13 cm. In goede staat.
6x Antiquarisch. Bestaande uit: Vier etsen knotwilgen + 2 stripbladen Judge Dredd 1983. Afmeting: 28 - 34 cm. In redelijk/goede staat. n
Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...
Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Societe Ceramique Maastricht lampenset. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 29 x Ø 34 cm. In goede staat.
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.