This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Witgouden creolen met diamant
Starting price 750 EUR

Witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Zeskantige klapcreolen, ieder bezet met 42 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,10 ct, LP. Grootte 13,5x13,5mm, breedte 6 mm. ca 10,6 gram. Nieuw

Zilveren schaal
Result: 190 EUR

Zilveren schaal, 812/000, opengewerkt ovaal model met krullen en druivenranken, geplaatst op 4 bolpoten. In het midden van de schaal zit een verguld element voorzien van een wapengravure met tekst: La...

Zilveren theedoos
Starting price 340 EUR

Zilveren theedoos, rechthoekig model met afgeronde hoeken en 2 bewerkte randen, geplaatst op 4 bolpoten. Bovenop het scharnierende deksel zit een opgesoldeerde afbeelding van een figuur met harp buite...

Gouden choker met diamant
Starting price 300 EUR

Fijne bicolour choker, 585/000 met diamant. Witgouden collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een maanvormig geelgouden deel, bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.16 cr...

Grote Chinese penselenpot
Result: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese kop en schotel
Result: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Result: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Karaf met zilverwerk, 1930
Starting price 185 EUR

Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot, 1845
Result: 350 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...

Zilveren mosterpot
Starting price 200 EUR

Zilveren mosterdpot, 800/000, met blauw glazen binnenpotje. Mosterdpotje gezaagd met ovalen en versierd met guirlandes met strikken en medaillons. Voorzien van scharnierend deksel met guirlandes. Het ...

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...

2x Chinese Imari kommen op sokkel
Starting price 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

Karaffenset op zilveren tablet
Result: 100 EUR

Kristallen karaffen set op zilveren tablet, 925/000, Twee bolle geslepen karaffen met stop geplaatst op een rechthoekig tablet versierd met een rand met Franse lelies en palmetten en twee houders uit ...

Zilveren bestek
Result: 500 EUR

Zilveren bestek, 800/000, 6 persoons, met tafelvorken, -lepels en messen en dessertvorken, -lepels en messen, model Chippendale. Totaal gewicht, zonder messen ca 1200 gram. 18-24cm. En een lepel, 925/...

Zilveren brandewijnkom
Result: 400 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met krullen, floraal decor en kronen, geplaatst op een ovale voet met pareldecor en 2 grepen met putti. Voorzien van gravure langs de rand: To mr & mrs F.W.Sa...

2 Kristal met zilver
Result: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Zilveren schaal
Starting price 150 EUR

Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat

5x Antieke Japanse/Chinese borden
Starting price 150 EUR

Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...

2x Chinese borden Ø 20,6 cm.
Result: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Starting price 90 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een spinnenwiel, 2,5x2,5x6,5cm, een vijlsel, ø2,5x4,5cm, een theestoof, ø3,5x5cm en een oliekraantje, ø3x7,5cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam 1958-1988. Totaal ca ...

2 Zilveren miniaturen
Starting price 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Starting price 90 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een fotograaf met echtpaar, 6,5x3x3cm, een man aan de schandpaal, 5,5x3,5x3,5cm, en een paar zagende mannen, 5,5x3x3,5cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 19...

3 Zilveren miniaturen
Starting price 80 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een hoefsmid, 5x3x3,5cm, twee smedende figuren met aambeeld, 6,5x2x3,5cm en een miniatuur met een dame en heer op een bankje. 3,5x5x3cm. MT.: o.a. Lesen...

2x Chinese Kang Xi kop + schotels
Result: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met floraal/geisha decor. Bodemmerk F. Eén schotel goed. Eén schotel gekramd. Eén kopje gelijmd. Eén kopje minimale chip. Afmeting: H ...

Zilveren reiswekker
Starting price 500 EUR

Zilveren reiswekker, 925/000, in een rechthoekig bewerkte kast voorzien van krullen, rasterpatroon en bloembewerking. Met een uurwerk van Howell & James LTd, to the Queen, London.S.W. Geplaatst op kle...

Antieke kersenhouten secretaire
Starting price 800 EUR

Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel, Robbe & Berking
Result: 275 EUR

Handgemaakt zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan, suikerpot en een blaadje. Rond model melkkan en suikerpot voorzien van een deksel met houten knop geplaatst op een ovaal dienblaadje. Allen voo...

A.H. Hoffmann, Twee meisjes aan het vissen
Result: 80 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Twee meisjes aan het vissen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Israël Cohen, Stadsgezicht Hengelo
Result: 80 EUR

Israël Cohen. Hengelose schilder. Stadsgezicht Hengelo. Enschedese straat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap
Starting price 250 EUR

Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees octagonaal bord, 22 x 22 cm.
Result: 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Starting price 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese vaas
Starting price 2.000 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Franse Art Deco wandklok
Result: 180 EUR

Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Result: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Starting price 120 EUR

Zilveren strooilepel, Empire, met een ronde gezaagde bak met spijlen en bloemdecor. Voorzien van houten greep. 21 cm. In goede staat.

Zilveren theedoos & lepelvaas met lepels
Starting price 220 EUR

Zilveren theedoos, lepelvaas en lepels, 830/000. Lepelvaas en theedoos met hamerslag en parelrand. De lepelvaas is geplaatst op 4 bolpoten. MT.: Roelof Citroen. Gevuld 6 theelepels en een suikerschep....

Twee antieke zilveren kandelaars
Result: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...

Zilveren nootmuskaat rasp
Result: 300 EUR

Vroege zilveren houder, 833/000, met nootmuskaatrasp, Cilindervormige houder met ribdecor gevuld met een nootmuskaatrasp. MT.: Onduidelijk jl.: K:1819, ø 2,5x4,5cm. Iets open bij de soldeernaad. In g...

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Result: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

A. v.d. Poll, Man met warme drank
Result: 50 EUR

A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose schotels Ø 12,7 cm.
Starting price 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren gembercouvert
Starting price 80 EUR

Fraai zilveren gembercouvert, 833/000, met een gecontourneerde steel voorzien van een deels bewerkte rand met lijndecor. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl:X:1907. 17,5 cm. totaal ca 78 gram. In go...

3 Zilveren gespen
Starting price 100 EUR

Lot met 3 zilveren gespen, 835/000, 3 gepsen versierd met knoppen en filigrain. 8,5-10 cm. Stukjes filigrain ontbreken en een paar knopjes ontbreken. ca 113 gram. In goede staat.

Zilveren danser
Starting price 600 EUR

Zilveren beeldje, 835/000, in de vorm van een dansend figuur met gedrapeerd laken, staand op één voet. Voorzien van een zilveren voet met bloemdecor. MT.:R.F.Wigmans, Amsterdam, jl.:Q:2000. ca 635 gra...

Zilveren eend
Result: 675 EUR

Zilveren eend, 915/000, op voet. Ovale voet met daarop een eend die wegvliegt uit het riet. De eend is deels voorzien van vergulding en heeft is bewerkt met een beschermlaag. 16x23x21cm. ca 224 gram. ...

Schenkkan met zilveren montuur
Result: 1.100 EUR

Prachtige schenkkan met zilveren monturen, 835/000. Grote kan versierd met slijpwerk met floraal decor, geplaatst op een ronde zilveren voet met lambrequins, kabelrand en cannelures. Aan de kan zit ee...