Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met draken/zee/wolken decor. Vier tekens bodemmerk. Glazuurschade. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één haarlijn. Eén gemberpot. Eén dekselvaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees celadon porseleinen figuren. Met bodemmerk. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kopjes + zes schotels. Met oranje/rood floraal decor en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Eén kopje goed, één kopje ha...