Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.