18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guilandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Mooi 19e eeuws Hollands wortelnoten porselein kabinet. Dubbel gebogen met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 193 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...
Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.
Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...
Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...
Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snijwerk, volle zuilen, snekken en geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 210 x 134 x 63 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.
Franse eiken Barokkast. Circa 1770. Eiken massief, geheel uitneembaar. Op twee bolpoten, twee deuren, twee laden. Afgeschuinde hoeken. Afmeting: H 220 x 190 x 65 cm.
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Chest on Chest. Enkele beschadigingen. Afmeting: 176 x 52 x 111 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen van het merk Eames met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In goede staat.
Electrische lederen comfort zetel. Met chroom voet. Afmeting: 108 x 78 x 93 cm. Van top kwaliteit !! In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
Zes notenhouten Barok-stijl stoelen. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 85 x 43 x 58 cm. In goede staat.
Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...
18e Eeuwse Hollandse Amelander tafelblad met religieuze handgeschilderde voorstelling. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Bankje gemaakt van een Mini Cooper. Voorkant met werkende verlichting! Afmeting: 64 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten drie-deurs spinde met ijzeren beslag en vele panelen gemaakt van antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 166 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kast met sterintarsia. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 190 x 160 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten wijnkoeler. Circa 1830. Krimpnaden. Afmeting: 63 x 74 x 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Mooi Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x. 105 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize rolluikkastje met messing hekwerk en lade. Afmeting: 74 x 82 x 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten Gründerzeit halkastje met volle zuilen, twee lades en twee deurtjes. Circa 1880. Afmeting: 62 x 85 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm.In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 130 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Wortelnoten Empire chiffoniere met zeven lades en volle zuilen. 20e Eeuw met antrasiet marmeren bovenblad. Lichte schades. Afmeting: 152 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.
Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten etagiere-tafel met bandintarsia, lade, messing sierwerk en boulle. Monogram in blad. Op wielen. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen vier-laden commode met bronzen beslag en gecontourneerd blad. Afmeting: 84 x 84 x 57 cm. In goede staat.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
Moderne blauw lederen electrische relaxstoel. Merk Thrower. Afmeting: 110 x 100 x 77 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten dubbelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 105 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag, lade en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 86 x 57 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Napoleon III piedestal met vergulde messing versieringen en marmeren blad. Blad gerestaureerd. Afmeting: 101 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Biedermeier/Empire twee-persoons bed. Circa 1830. Afmeting: 125 x 137 x 200 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1860. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 162 x 53 x 110 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke scheepshutkoffer met houten banden. Binnenin vakverdeling. Circa 1920. Afmeting: 135 x 52 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse etagiere-klaptafel met lade. Afmeting: 82 x 55 x 48 cm / 82 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Twee-delige boekenkast. Circa 1880. Eiken, deels massief boven met deuren met glas. Afmeting: H 215 x 120 x 65 cm.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Antieke creme-kleurige Jugendstil boekenkast. Circa 1915. Afmeting: 150 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten drie-laden onderstuk. Circa 1800. Empire. Afmeting: 97 x 133 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.
Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoelen met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl twee-zitsbank met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.