Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren rondom. Afmeting: 46,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oud Chinees Yixing. Bestaande uit: Gelukskikker, vier theepotten, divers. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat. (Over! ! 7.2.2019) (1e is juiste omschrijving).
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: 26 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Klapmutskan + achtkantige vaas. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø / 17 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Vijf maal oude Japanse keramieken figuren met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Monnik, Quan Yin, pauw (chips snavel), paradijsvogel, tempelhond. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek serviesgoed. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal kop en schotel. Twee maal Engels à drie-delig. Eén maal Empire. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 8 -17 cm. In redelijk/goede staat.