Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G
Vijf 18e eeuwse capucijner chinese kop en schotel met binnenin floraal familie Rose decor(twee schotels beschadigd, 1 kopje randschade)
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G
Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G
Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...
Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...
Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G
Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R
Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G
Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 18-19e eeuw met rondom familie Roze figuren decor in goede staat 23x22øcm Cond:G
Zes 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen achtkantige bordjes met landschapsdecor(haarscheur en minimale randschade) 18ø Cond:R/G
Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G
Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G
Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G
Twee grote Imari porseleinen vierkante vazen, met tuin en paradijsvogel decor, 37x17x17cm Cond:G
Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G
Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G
Zeer groot porseleinen borstbeeld voostellende een buste van een vrouw met bloemenkrans, 20e eeuw in Jugendstil stijl, onduidelijk merkteken 52cm Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met tuindecor in goede staat 4x25,5ø Cond;G
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Kwispedoor, 8kantige brede kraag met binnenin coulissen landschap en floraal decor(scherf gelijmd) 10,3x12,3cm Cond:R
Japanse 17e eeuwse porseleinen schotel met florale coulissen decor, chip, 31ø cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht groen glazuur en blauw decor, met vogels in boscage(chip bovenrand) 58x22,5øcm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse goudimari porseleinen flesvormige vazen met florale decors(gesigneerd) 19,5x11ø cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden, met floraal en watervogel decor, met geschulpte rand, beide met oude haarlijn. 25,3øcm Cond:R/G
Drie Chinese borden 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø19,7cm.
Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R
Zes 19e eeuwse imari porseleinen kop (6x goed) & schotels (5x goed, 1x gelijmd) 6xø11cm. Cond.: R-G
Twee mooie 19e eeuwse goud Imari vazen, fijnbeschilderd met tuindecor, 23,5x12ø cm Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met 19e eeuws zilveren hengsel met landschapdecor(grote bord twee chips) 18-22ø cm Cond:R/G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen, floraal decor, 1 gelijmd 2 goed 16x 9øcm Cond:R
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein, floraal decor, vier rijstkommen, en een zalfpot(beschadigd) 9-8øcm Cond:R/G
Drie bierpullen ca. 1900 (Funpullen, gaatjes in zijwanden): 1x keramiek met wapen (boomschors-structuur), 1x porselein met figuren (jagersdecor), 1x porselein rose met liefdespaar 13-17cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, geschulpte omranding, kraanvogel en tuindecor 24,7ø cm Cond:R
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen vazen met vlinder en floraal decor(gemerkt) randschade 24,5x15ø cm Cond:R/G
Grote Chinees porseleinen pijpvaas omstreeks 1900 met Geishas en floraal decor 70x17øcm Cond:G
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R
Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G
Zes Chinese miniatuur porseleinen vaasjes 2x knobbelvaas 2x pijpvaas en 2 flacons met zilveren montuur. 7-9cm (randglazuur en haarlijn) Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen vaas met craquele glas, 25x8,7x8,7cm Cond:G
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G
Zeer grote antieke oude Delftse knobbelvaas omstreeks 1920, floraal en vogel decor 62x27cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors (gemerkt,) 4 haarlijnen en chips ø25cm. Cond.: R
Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...
Zeldzaam groot oud Hollands porseleinen servies, koninklijke plazuid Gouda, edel porselein omstreeks 1930, bestaande uit: 3 grote vleesschalen ovaal, 2 sauskommen,2 grote open schalen, 3 ovale kleine ...
Goudimari porseleinen vaas met vergulde bronzen armaturen met draken landschap en floraal decor 49cm Cond:G
Chinees porseleinen flacon/theebus, 19e eeuws met tekst op stop, en rondom eenden in landschapsdecor (haarlijnen flacon) 11,5x9,3x6,7cm Cond:R
Elf delen 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed, floraal decor octagonaal(gemerkt) 5 schotels(beschadigd) 6 kopjes (beschadigd) 6.5-12.5cm Cond:M
Vier delen 19e eeuws Imari porselein, dekselvaas, vaas met hoge hals, hoge vaas, 22-32cm (beschadigd) Cond:M/R
Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R
Grote Italiaanse keramieken ampfora, handbeschilderd met kustplaats en opgewerkte bloemen/takken (beschadigd) 54cm. Cond.: R
Twee porseleinen Biedermeier kop en schotels met kasteeldecor, 21e eeuw naar oud voorbeeld, gemerkt A.R. 13x12øcm Cond:G
Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen viskom met tuin en floraal decor(chip bovenrand) 28x37cm ø Cond:R
Drie antieke keramieken polychrome apothekerspotten met Latijnse teksten omstreeks 1900. 11ø x22cm in goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R