This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Kavel Romeins
Starting price 150 EUR

Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...

Kist gewichten
Result: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

Amandelgeslepen fruitschaal
Result: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Karaf met slijpwerk
Result: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

Waaier achter glas
Result: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

Broches 2x verguld
Result: 50 EUR

Twee broches verguld, gemaakt van echte blaadjes. De blaadjes en takjes zijn voorzien van een goudlaag.

2x Mahjongg spel
Result: 55 EUR

Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Starting price 35 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

Reisbestek, ivoren heften
Starting price 60 EUR

Reisbestek 18e eeuw met fraai gesneden ivoren heften met o.a. een leeuw, onduidelijke merken op stalen lemmet 16,5-20cm.

Blikken voertuig
Result: 100 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto 28x11x6cm.

Wilesco London Bus, stoommachine
Result: 160 EUR

Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.

Domplein Milaan
Starting price 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

3 Delen glas
Starting price 45 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Litho, ongesigneerd
Result: 20 EUR

Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Result: 25 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

Kunstglazen schaal
Starting price 60 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Starting price 30 EUR

Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

3 Flessenbakken
Starting price 180 EUR

Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G

Hanger broche GG agaat
Result: 120 EUR

Hanger / broche GG 750/000 met agaat. Ovale hanger / broche van GG filigrain met in het midden een ovale agaat met arabische tekst. ø 40 x 31 mm. ca 10.5 gr

2 Munten
Starting price 50 EUR

Kavel van 2 munten: 1x zilver 1887 en 1x 1900, Engeland Victoria Cond.: ZFR

6x Halve gulden
Result: 25 EUR

Kavel van zes munten van 1/2 gulden Nederland: 1x1930, 2x1929, 1x1909 en 1x1928 Cond.: FR

9 Zilveren dubbeltjes
Starting price 60 EUR

Negen verschillende zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1910-1925.

Ring GG/WG mat
Starting price 100 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met schulpen, met een zijde gematteerd WG en een zijde GG. In het midden zitten 5 kleine briljantjes. ca 2.9 gr ø 52 Nieuw

Broche GG knop
Starting price 80 EUR

Broche GG 585/000 met antieke bewerking. Staafbroche met 3 knoppen met kwastjes op een onedele brochering Lengte 30 mm Cond U