H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G
Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U
Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G
Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...
Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G
Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U
Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G
Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G
Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U
Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G
Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.
Oud Perzisch fijngeknoopt tapijt met gedetailleerd vogel- en bloemendecor (veelkleurig) in goede staat 220x140cm.
Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.
Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G
Broches GG 585/000 met diamant en grote edelsteen. Ovaal broche met in het midden een citrien, versierd met een opengewerkte rand met zilver, ø 22x25mm en een steekbroche met oranje/bruine kwarts. De ...
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...
Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...
Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R
Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...
Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.
Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm
Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G
Gouden munt van 100 Dollar 1979 Canada met rand (KM.126), munt 22kt. ca. 17gr. en rand 14kt. ca. 2,2gr.
Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...
Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.
Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm
Broche GG/WG met diamant. Fijne staafbroche met in het midden drie briljanten en aan beide randen 2 briljanten in losse zetkastjes. Tussen deze stenen door loopt een golf van goud, gerhodineerd, met d...
Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Choker GG 585/000 met bloedkoraal. Jasseroncollier, breedte 1.8 mm, met in het midden drie ovaal bewerkte zetranden, 2x 16x12 mm, 1x 14x19 mm met in het midden een bloedkoraal. In het midden tussen de...
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.
Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...