This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Maria + Petrus
Result: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

4 Delen aardewerk
Starting price 25 EUR

Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G

4 Goebel beeldjes
Starting price 40 EUR

Vier oude Duitse keramieken Goebel honden 2e helft 20e eeuw: 1x jachthond, 1x Schotse Terrier, 1x Boxer pup en 1x Chow Chow pup 7-17cm. Cond.: G

Goebel figuur
Starting price 20 EUR

Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Result: 25 EUR

Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G

2 Vazen
Result: 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G

Kang Xi kop en schotels
Result: 475 EUR

Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...

2 Empire vazen
Starting price 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

2 Figuren, Porseleyne Fles
Result: 130 EUR

Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.

Servies, Hollohaza
Starting price 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

6 Schotels, Kang Xi
Starting price 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

3 Kastkommen
Result: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

7 Chinese borden
Starting price 450 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

3x Kop & schotel
Starting price 90 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R

4 Honden beelden
Starting price 50 EUR

Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G

Vaas
Starting price 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Kop & 1 schotel
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

Beeld, hond Barsoi
Result: 100 EUR

Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.

2 Figuren Guan Yin
Starting price 40 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

Chinees vaasje, blauw
Starting price 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

2 Kantonese borden
Starting price 50 EUR

Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M

5 Kop, 3 schotels
Starting price 50 EUR

Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.