Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen en kippen 40x80cm. Cond.: G
Twee werken van W. Sommer (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschappen met huizen 42x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G
G. de Groot ca. 1940, olieverf op paneel, landschap met pad 26x34cm. Cond.: G
Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm
G. de Groot 1942, olieverf op paneel, landschap met boerenschuur 37x27cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.
Vier werken Duitse School 20e eeuw, olieverf op linnen en olieverf op paneel, lanschappen met huizen 24-28cm. Cond.: G
O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G
Yves Braque, epreuve d'artiste, lithografie op papier, landschap Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ets op papier, Frederio de Wit 1671 Carta Nova accurate del passagio et strada.... 57x47cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Strerenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Arend van de Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met schapen 43x59cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G
M. DeVynck 6-72 (Belgische School), gemengde techniek op papier, industrie langs de kade met aak 51x36cm. Cond.: G
Uno Karlsson (Zweedse School 1903 - ), olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 46x39cm. Cond.: G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G
Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G
Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenber Gompertz Amsterdam 1919, winters bosgezicht, olieverf op linnen. 45x70 Cond:G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G
Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R
C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G
Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G
Monogram O.M. 1945, olieverf op paneel, bloemstilleven 42x67cm. Cond.: G
Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G
Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G
Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G