Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Duits terracotta West-Germany Goldscheider vrouwenhoofd. 50er Jaren. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.
Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...
Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.
Italiaanse porseleinen bloemenkorf met opgewerkte bloemen. Circa 1960. Handvat gelijmd. Afmeting: 27 x 16 x 23 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en pauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.
Antieke lampenkamp met porseleinen buste. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Majolica keramiek. Circa 1900 - 1930. Jugendstil - Art Deco. Onder andere: Sarrequenines, St. Element France. Beide schenkkannen licht beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/go...
Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.
Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen schaaltje op hoge voet met florale decor. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...
Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met floraal decor. Kleine randschade. Afmeting: ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met keizerlijk geel en zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: ø 34,3 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Franse porseleinen vaas met gelithografeerd berglandschap + goud decor. Blindmerk. Circa 1900. Iets sleets. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met blauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen schaal met florale, vogel en tekst decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x 20,3 x 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Antiek klein Perzisch kruikje met floraal decor. Chip glazuur. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal Versace sierschotel + Hongaarse ballonvaart sierschotel + Hongaarse Palinka likeurfles. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Twee maal antiek steengoed. Geglazuurde potten met bruin glazuur en florale decor. Mogelijk China. Circa 1900. Afmeting: 14 - 27 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen. Bassano. Circa 1960. Bloem beschadigd. Afmeting: 20 x ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Duitse porseleinen klok. Gemerkt met een kroon en 1882. Met goud decor, vogels, bloemen opgewerkt. Batterij functie. Eén vogel gelijmd. Circa 1960 - 1980. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...