Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.
Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø
Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G
Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G
Twee oude Chinese planten tafels, houtgestoken, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 70x41x30cm. Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten bijzettafel met hangoren en 3 spantpoot stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75x61ø Cond:G
Negentiende eeuws Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespantpoot 73x55ø Cond;G
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten fineer halve maantafel(lichte fineerschade, restauratie blad) 71x18x41cm Cond:R/G
Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...
Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.
Antieke wortelnoten met noten bijzettafel, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 42x40cm Cond:G
Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.
Antieke mahoniehouten met wortelnoten barokstijl bijzettafel omstreeks 1900 met bronzen klauwpoten en twee lades, blad verbleekt 82x58x45cm
Antieke theetafel met twee Japanse lakwerk tablets, aparte vormgeving, gemaakt van boomtakken, omstreeks 1900, tablet versleten,81x70x37cm. Cond:R/G
Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.
Prachtige Duitse antieke eikenhouten Historisme bureaustoel omstreeks 1880 met koppen, in goede staat 81x68x60cm.
Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G
Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm
Hollands mahoniehouten uitneembare Biedermeier kast, omstreeks 1870, lichte fineerschade 183x125x55cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Antieke Franse mahoniehouten fineer bijzettafel omstreeks 1880 met koperen omranding, pizzavormig marquetterie gelegd 60x40øcm Cond:G
Antieke Engelse naaitafel omstreeks 1900 met Queen Anne poten(krimpnaad in blad) 73x53x37cm Cond:R/G
Grote Zuid-Duitse Barokfiguren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G
Duitse Biedermeier Lyra naaitafel, omstreeks 1830 met vergulde rozetten op de lyra, wolhouder en opklapbaar blad met spiegel en vakverdeling, rozet mist, 74x49x33cm. Cond:G
Kleine Hollandse Renaissance stijl notenhouten pastoorskast, uitneembaar, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 183x170x64cm.
Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Franse stijl secretaire 20e eeuw met bronzen beslag en legplank achter schrijfklep, mahoniehouten fineer met bandintarsia en bruin marmeren blad(beschadiging bij schrijfblad) 140x70x43cm
Prachtige antieke notenhouten Dagobert stoel met mooi snijwerk, met twee gezichten en ranken, omstreeks 1880 90x57x54cm in zeer goede staat
Oude Chinese houtgestoken armleunstoel met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm. Cond:G
Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.
Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G
Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm
Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G
Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd. Recentelijk profess...
Antieke eethoek met 5 stoelen. Engelse mahonie coulissentafel omstreeks 1900 en vijf 19e eeuwse beukenhouten stoelen met vlechtwerkzitting 78x125x80cm 84x50x40cm Cond:G
Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm
Vooroorlogse eikenhouten slaapkamer, omstreeks 1935, bestaande uit 3 deurs spiegelkast, twee nachtkastjes, spiegelcommode, en twee bedden, kast: 210x205x60cm. bedden: 140x107x210cm commode 180x110x60c...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten Davenport schrijfbureau met laden aan de zijkant, 20e eeuw 87x55x53cm. Cond:G
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten klaptafel met getorste poten omstreeks 1900, in goede staat 73x92x120cm.
Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G
Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat met bronzen beslag en klauwpoten, 225x170x45cm Cond:G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Achttiende eeuwse notenhouten salontafel met twee lades(prachtig blad en patina) in goede staat 150x51x61cm
Antieke Biedermeier kersenhouten 2-deurs meidenkast omstreeks 1850. In goede staat 151x110x51cm
Zeldzame Engelse 19e eeuwse Tiltop bijzettafel omstreeks 1870, met driespantpoot, diverse houtsoorten, intarsia, noten, wortelnoten, ahorn etc floraal inlegwerk, blad iets scheef 57x47ø Cond:G
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten vitrinekast, 1 deurs met schappen, bronzen monturen en florale intarsia, omstreeks 1870. In goede staat 97x75x30cm.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 64x50ø Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met houtgestoken front, zonder slot (oudere restauraties) 90x77x156cm Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...
Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G
Antieke Bretonse notenhouten Renaissance stijl 1-deurs kabinet met rijkelijk snijwerk omstreeks 1880 met lade. In zeer goede staat 158x70x49cm
Grote antieke eikenhouten schouwkast met glas-in-lood deuren omstreeks 1930, drie deurs glazen schappen. In goede staat 232x145x50cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G
Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten uitneembare pastoorskast in goede staat met schappen en bolpoten(slot later) 198x58x190 Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.
Grote Franse wortelnoten 1 deurs vitrinekast omstreeks 1930, met bandintarsia met zware messing versieringen en glazen schappen en spiegels, Louis Quinze stijl, in goede staat 171x140x48cm
Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau, met spiegelopstand, omstreeks 1870. Kwaliteitsmeubel, binnenin uitgevoerd met kersenhout, met geheim mechanisme om lade te openen, in goede originele s...
Negentiende eeuws houtgestoken tafeltje met gesneden draak en driespant poot, fineer geschulpt blad laat los, 94cm. Cond:G
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, Cond:R
Hollandse wortelnoten barokstijl vitrineopzetkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. Staande op hoge klauwpoten, met lades in de knieen, 220x135x48cm.
Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Prachtige Hollandse 17e-18e eeuwse Renaissance pallisander linnenpers met noten, robbelijsten, twee lades, snijwerk met zeemonster en leeuwenkop, ballustervormige poten met onderlinge verbindingen. In...
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...
Imposant Hollands wortelnotencylinder schrijfbureau omstreeks 1870 Willem 3, 11 lades, met vakverdeling. In goede originele staat 154x153x92cm Cond:G
Achttiende eeuwse eikenhouten kast met platte gerilde zuilen en rillen in deuren. Met medaillons met intarsia stermotief, origineel slot met sleutel, mooie patina 202x188x88cm Cond:G
Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit damesbureau met opstand, omstreeks 1880, in zeer goede staat 140x104x67cm.
Tafel op 3-spant met achtkantig, 18e eeuws, blad ingelegd met pallisander, schildpad en parelmoer, beschadigd. In ongerestaureerde staat, 66x67x67cm. Cond:G
Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Barokstijl tafel, eikenhout met florale intarsia en beeninleg, lade getorste poten, onderling verbonden, in zeer goede staat, 74x102x88cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...
Achttiende eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1760, met medaillons en Guirlandes, origineel verguld, klauwpoten halve zuilen en capitellen en drempeldeuren. In goede staat 235x180...
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G
Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...