Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse glazen kan anno 1775 met wapen van Zeeland. In zeer goede originele staat 26xø14cm.
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G
Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R
Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Glazen sculptuur, gesigneerd Mats Jonasson Sweden. Voorstellend twee zeehonden onder water met een vis 18x20x4,5cm. Cond.: G
Diverse kristallen figuren o.a Swarovski (telefoon, grammofoon, viool, schommelpaard, bever, poes) en overig kristal (egel, beertje, en vogel) 2-7cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G
Twee oude Franse Sevres glazen vazen tweekleurig witglas en rookglas 20e eeuw in goede staat 19-25cm.
Historisme schenkkan ca. 1880 met compositie metalen ornamentuur en stop. In goede originele staat 20x12xø8cm.
Kristallen dekselcoupe, 19e eeuw, met onderschaal, met amandelslijpsel. Chips. 33x23cm., Cond.:R
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Antieke blauwglazen dekselpot met floraal decor, ca. 1880, 8xø10cm., Cond.:G