Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G
Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.
Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...
Twee 18e eeuwse boeken in Originele band, gechreven in het Latijn, Guidonis Ferratii, en Sylabus Seu Lexicon, gebruikssporen 17x12x3cm. Cond:R
Zeldzame Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam. Mooie originele lederen band met bronzen sloten en hoekstukken, bevat landkaarten o.a. Jerusalem, Canaan In goede staat 43x30x14...
Achtiende eeuws Frans antiquarisch boek, relation de sa sacree majeste Charles VI empereur des Romains 1717, met grote uitklapbare gravures(beschadigingen), originele lederen band 28x45x2cm. Cond:R
Frans antiquarisch boek, 17e eeuws maurice de Nassau, met gravues en adelijke portretten, originele band 5x22x32cm. Cond:R/G
Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc
Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Mooie Hohner mondharmonica, type 64 chromonica, 4 chromatic octaves, proffessioneel model, in originele doos, in goede staat .
Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.
Twee antieke muziekinstrumenten, viool omstreeks 1900, mist snaren, banjo, mahoniekast, draagband mist. 52-55cm
Oude verzilverde trompet, gemerkt Eteria by Getzen met twee mondstukken, Cond:R/G 53cm.
Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Oude beschilderde Chinese of Japanse waaier omstreeks 1930 in lijst 52x26cm Cond:G
Antieke Chinese handgreep van been, afkomstig van Chinees zwaard, met koper banden en figuren 11x3,2x3cm Cond:G
Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G
Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm
Chinese antieke insekten verwijderaar, bekleed met roggenhuid, omstreeks 1900(beschadigd) 41cm. Cond:R
Twee kleine antieke kristallen hanglampen, omstreeks 1900 met messing, Cond:R/G een kristallen bolletje mist een stukje 51xø11cm.
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G
Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G
Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G