Oude speeldoos uit de 70-er jaren met Zwitserse mechaniek getiteld "Maria Maria", houten kist met intarsia. Dansers draaien voor een spiegel met aan weerszijden sigarettenhouders. Mechaniek werkt soms...
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...
Drie briefopeners ca. 1900-1930 (2x Jugendstil): 1x plated met ivoor en floraal decor, 1x messing met floraal decor en 1x Art Deco van messing 18-35cm. Cond.: G
Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G
Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G
18e-19e eeuw handgestoken wagenschot omgebouwd tot kapstok. 114x35x10 Cond G
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G