Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G
Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G