Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur 5112
Bronzen figuur
Startprijs 30 EUR
Bronzen plaquette, gesigneerd 5126
Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Bronzen beeld figuur. 5144
Bronzen beeld figuur.
Startprijs 30 EUR
Mijnwerker 5145
Mijnwerker
Startprijs 30 EUR
Kunststof beeld 'Naakt' 5140
Kunststof beeld 'Naakt'
Startprijs 35 EUR
Buste vrouw 5138
Buste vrouw
Startprijs 40 EUR
Chinees bronzen figuur. 5139
Chinees bronzen figuur.
Startprijs 40 EUR
Bronzen knielende dame 5127
Bronzen knielende dame
Startprijs 45 EUR
Beeld "Vrouw" 5050
Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR
3 Afrikaanse beelden 5067
3 Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR
2x Bronzen figuren 5109
2x Bronzen figuren
Startprijs 50 EUR
Bronzen boedha 5134
Bronzen boedha
Startprijs 50 EUR
Plated beeld, 'Maria met Jezus' 5057
Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Startprijs 60 EUR
2x Bronzen figuren 5110
2x Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Samac beeld. 5047
Samac beeld.
Startprijs 70 EUR
Bronzen beeldje voor klok 5059
Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR
Teckel op marmeren voet 5065
Teckel op marmeren voet
Startprijs 70 EUR
2x Bronzen figuren 5111
2x Bronzen figuren
Startprijs 70 EUR
Beeldje 'man bij put'. 5092
Beeldje 'man bij put'.
Startprijs 80 EUR
Bronzen Ghandi 5097
Bronzen Ghandi
Startprijs 80 EUR
2x Bronzen figuur 5019
2x Bronzen figuur
Startprijs 90 EUR
Paar kleine bronsjes 5023
Paar kleine bronsjes
Startprijs 100 EUR
2x Bronzen 'Vrouwe Justitia' 5051
2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Startprijs 100 EUR
Bronzen modern kunstwerk 5060
Bronzen modern kunstwerk
Startprijs 100 EUR