Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen karaf. 5580
Kristallen karaf.
Startprijs 20 EUR
Glazen asbak 5529
Glazen asbak
Startprijs 25 EUR
Glazen vaas, Bruno Mauder 5594
Glazen vaas, Bruno Mauder
Startprijs 25 EUR
Glas (3x) 5575
Glas (3x)
Startprijs 30 EUR
Lot glaswerk. 5576
Lot glaswerk.
Startprijs 30 EUR
Glas in lood 5584
Glas in lood
Startprijs 30 EUR
Bowlset + 2 Karaffen 5590
Bowlset + 2 Karaffen
Startprijs 30 EUR
2 Menages 5523
2 Menages
Startprijs 40 EUR
Lot diversen, glaswerk. 5536
Lot diversen, glaswerk.
Startprijs 40 EUR
4x Art Deco glas 5538
4x Art Deco glas
Startprijs 40 EUR
Bowlpot en kaasstolp. 5541
Bowlpot en kaasstolp.
Startprijs 40 EUR
3x Karaf 5544
3x Karaf
Startprijs 40 EUR
9x Glas, 19e eeuw. 5545
9x Glas, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR
Lot overlay glas 5549
Lot overlay glas
Startprijs 40 EUR
1x Krist. schaal+deksel+onderschaal. 5591
1x Krist. schaal+deksel+onderschaal.
Startprijs 40 EUR
Krist. bowlpot met sleef. 5593
Krist. bowlpot met sleef.
Startprijs 40 EUR
Cactuspot, 'Graniver' (blauw) 5510
Cactuspot, 'Graniver' (blauw)
Startprijs 45 EUR
2 Rode glazen vazen 5526
2 Rode glazen vazen
Startprijs 50 EUR
2x Glas 'n lood, Gerrond 5534
2x Glas 'n lood, Gerrond
Startprijs 50 EUR
11x Kristal 5543
11x Kristal
Startprijs 50 EUR
5x Glaswerk 5559
5x Glaswerk
Startprijs 50 EUR
4x Paper Weights, 1x vaas 5561
4x Paper Weights, 1x vaas
Startprijs 50 EUR
2 Kunstglazen vazen 5568
2 Kunstglazen vazen
Startprijs 50 EUR
Divers glaswerk (11x) 5592
Divers glaswerk (11x)
Startprijs 50 EUR