33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

H. Schneider '47 1508
H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1509
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Erik Jöhnson Dahlberg 1510
Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR
Robert Sayer / Houston 1511
Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR
Heinz Baden 1512
Heinz Baden
Startprijs 20 EUR
Stilleven 1315
Stilleven
Startprijs 25 EUR
3 Werken 18e eeuw 1379
3 Werken 18e eeuw
Startprijs 25 EUR
Piet Eggen 1399
Piet Eggen
Startprijs 25 EUR
Gustav Hesse 1502
Gustav Hesse
Startprijs 25 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1505
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Thomas Ludwig Herbst 1506
Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 25 EUR
Romania, 2 kippen in stal 1317
Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 30 EUR
A. Caullet, landschap 1329
A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR
B.S. Petit 1354
B.S. Petit
Startprijs 30 EUR
Houtsnede, Bulders 1376
Houtsnede, Bulders
Startprijs 30 EUR
4 Werken 18e/19e eeuw 1378
4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Berry Brugman Gem. techniek 1411
Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 30 EUR
Aquarel Thurin 1424
Aquarel Thurin
Startprijs 30 EUR
2 Werken 1425
2 Werken
Startprijs 30 EUR
Anneke Boot 1445
Anneke Boot
Startprijs 30 EUR
H. Martinson 1495
H. Martinson
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1497
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret 1499
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 30 EUR
Richard Adler 1501
Richard Adler
Startprijs 30 EUR