Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas met diverse figuren en tekst, met bodemmerk. 2x Bord met diverse figuren/teksten, met bodemmerk. Afmeting: 22,3 - 30 cm. In goede staat.

Gemberpot Ø 12,5 cm.
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen melk + bloed gemberpot met houtgestoken deksel. Floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 9,1 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose cup met bloesemtak decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9,1 cm. In goede staat.

Aziatische gong, 1900
Startprijs 350 EUR

Antiek Chinese houtgestoken gong. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Set met 5 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porsleinen Familie Rose borden met floraal/insecten/goud decor. Eén bord haarscheuren. Vier borden enkele chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met verso lichtblauw glazuur + vissen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø In goede staat.

Lot porselein (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. Bestaande uit: 6 x kop + 1x schotel. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm. In goede staat.

Lot divers antiek Chinees (6x)
Startprijs 90 EUR

Zes delen antiek porselein. China. 18e Eeuw. Bestaande uit: Kang Xi kopje, goed. Kang Xi schotel, goed. Twee 18e eeuwse schotels met montuur, chip + haarlijn. Cheng Lung bord, haarlijn. Bibelot vaas, ...

Chinese schenkkan
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese gesneden dekseldoos, 1900
Startprijs 300 EUR

Chinese schildpad gesneden dekseldoos met landschap/figuren/draken decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 6,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari theepot Ø 10 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met zeldzaam papegaai + goud decor (Imari). Tuit beschadigd. Top deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Antiek jade snijstuk (China)
Startprijs 200 EUR

Antiek jade snijstuk. China. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 4,2 cm. In goede staat.

Chinese vaaslamp, H 41cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met bronzen montuur als lampenvoet. Figuren in landschap decor. Vaas heeft GEEN gat in de bodem voor draad. Afmeting: H 41cm. In goede staat.

2x Boeddhistisch figuur (brons)
Startprijs 90 EUR

Twee oude en antieke bronzen Oosterse boeddhistische figuren. 1x Dansende tara op lotusbloem (antiek). 1x Acht-armig boeddhistisch figuur op tijger, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 31 cm. In goe...

Tangka in lijst
Startprijs 80 EUR

Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.

Familie Verte brushpot Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom krijger te paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinees bord
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Afmeting: Ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.

Chinese emaille sur bisquit waterpot Ø 10 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen emaille Sur Bisquit waterpot met prunus decor. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinees porselein gebergte
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen gebergte met signatuur. Afmeting: 11,5 x 21,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met bamboe/figuren decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Okergeel drakenbord met zes tekens bodemmerk. 1x Grote Imari kom met landschap/goud decor, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote Chinese vaas, H 57,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen vazen met kersenbloesem/vogel en tekst decor. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 57,7 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese vaas, H 59 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vleermuis decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Kang Xi theepot Ø 8 cm
Startprijs 180 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met coulissen decor. Haarlijnen + deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 x 12 x Ø 8 cm. In matige staat.

Lot porseleinen Cargo cups (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot met zeven Chinees porseleinen Cargo cups. 18e Eeuw. Haarlijnen, chips en goed. Afmeting: H 4,2 x Ø 5,7 cm. In redelijke staat.

2x Japanse kom Ø 13,3 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal/landschap/goud decor. Afmeting: H 6,7 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Celadon vaas met reliëf, H 26 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinese, vierkante porseleinen celadon vaas met oren en bruin reliëf glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 18,7 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen brushpot met figuur in landschap decor. Zeer mooie beschildering!! Afmeting: H 20,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en theeglazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,7 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan (Sung)
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen Sung schenkkan met reliëf vis decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Chinese dekselpot
Startprijs 100 EUR

Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen dekselpotjes. 2x Zotjes decor + bodemmerk, één potje beschadigd. 1x Capucijne Familie Rose decor, goed. Afmeting: 6 - 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Tangka in lijst
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 21 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen brushpot met landschap/tekst/figuren decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Japanse kom Ø 15 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Kanton vaas, H 31,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 31,5 cm. In matige staat.

Chinese Imari theepot
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari theepot met floraal/goud decor. Chip tuit. Deksel mist. Afmeting: 7 x 13,5 x 8,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinees bord Ø 24 - 28,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden met draken decor. Beide borden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - 28,7 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas, Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/bergdorp/tekst + signatuur decor. Afmeting: H 15 x Ø 15 cm. In goede staat.

Kang Xi bord Ø 21,6 cm.
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met landschap en floraal decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,6 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi bord Ø 22,9 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met koekoek in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinese borden (21x)
Startprijs 700 EUR

Lot met 21 stuks Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 18e Eeuw. Vijf borden gaaf. Eén bord haarlijn + chips. Vijftien borden chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose bloempot + onderschotel
Startprijs 200 EUR

Prachtige, 19e eeuws Chinees porseleinen hectagonale Familie Rose bloempot met figuren/floraal/vlinder en goud decor. Eén chip. Afmeting: 12,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

2x Kleine Chinese vaas, H 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi revival vazen met tuin/paradijsvogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting; H 15 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 15,4
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Met dubbele blauw bodemring. Wijsheer in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord onderrand schade. Afmeting: Ø 15,4 cm. In redelijk/goede staat.

3x China
Startprijs 200 EUR

Lot China. Bestaande uit: Hardhouten lakstempel in de vorm van een foo hond. Twee porseleinen cups met Chinese familie tekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Kantonese gemberpot. 1x Kantonese vaas. 1x Familie Rose gemberpot. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 25,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot, H 12,3 cm.
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met floraal decor. Haarscheuren + handvat gelijmd. Afmeting: H 12,3 cm. In redelijke staat.

Celadon vaas, H 21,6 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lynxkoppen, met bodemmerk. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.

Lot Aziatica
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 6,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Kleine 18e eeuws Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Imari theepot
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen theepot. Octagonaal. Enkele chip. Handgrip gerestaureerd. Afmeting: 11 x 13,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Mandarijn/Fam. Rose oorbeker
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose oorbeker met mandarijn decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11,5 cm.

Antiek Chinees schaaltje, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese stemkom
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen stemkom met wit glazuur + ijzer oxide rood vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Ingekort + gaatje in de bodem. Voorheen gebruikt als vaaslamp. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Chinese bolvaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 18,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met tuin/vogel decor. 1x Pot met berglandschap decor. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europees + floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Chinese Young Chen theebus, H 15 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met Familie Rose figuren in tuin decor. Chip + haarlijn onderrand. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 9,4 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draak. Afmeting: H 8,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 16,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 14,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Stel Armorial borden Ø 23,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Frans porseleinen Armorial borden (China) met wapen en goud decor en Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Stel Armorial borden Ø 24 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Frans porseleinen Armorial borden (China), voorzien van wapen en goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chicken cup Ø 8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met rondom kippen/kuiken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 43 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen vissenkom met onderwater decor. Veel gebruikssporen. Afmeting: H 36 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinees muntgeld (3x)
Startprijs 200 EUR

3x Divers oud Chinees muntgeld in houder. Afmeting: Ø 3,7 - 3,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap + waterval decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvaas op sokkels
Startprijs 200 EUR

Twee 17/e18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel swatow Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen celadon
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Wierookbrander met ribbels. 1x Waterschaal met reliëf vissen. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

6x Chinese schotel Ø 12,3 cm.
Startprijs 120 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sculptuur, H 30 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek hardhouten Chinese sculptuur. Chinese godheid. Circa 1920. Afmeting: H ca. 30 cm. In goede staat.

2x Chinese sculptuur, H 20 - 21 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antiek Chinese terracotta figuren met glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Familie Verte gemberpot Ø 22 cm.
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 45 cm.
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 27 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees (divers)
Startprijs 200 EUR

Lot divers, China. Onder meer; jade, muntgeld et cetera. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede staat.

Chinees Pekingglas + console
Startprijs 60 EUR

Chinese Peking-glazen gemberpot op console. Pot is voorzien van floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 34 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal decor. Iets randfrit. Afmeting: H 34 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Startprijs 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

Familie Verte schotel Ø 22,4 cm.
Startprijs 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Celadon houder
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon houder met blauw-groen schubachtig glazuur. Afmeting: 5,5 x 13,7 cm. In goede staat.

Klein Chinees bolbuik vaasje Ø 8 cm.
Startprijs 100 EUR

Klein Chinees porseleinen bolvaasje met floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

Wucai pot H 25 x 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Wucai voorraadpot. Bamboe/floraal decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Brushpot van zitan hout/jade
Startprijs 700 EUR

Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas, H 27,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met paradijsvogel/hert decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Familie Verte bord Ø 23,7 cm
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha's in tuin + goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met zeldzame figuren in landschap/floraal/goud decor. Vaas is ingekort. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Celadon vaas, H 19 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.