Groot en antiek Frans klokkenstel van compositie metaal met onyx. Par Kossowski. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, met datum aanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia. Ballon-vormig. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
Hollandse jugendstil Willem Penaat vrijslingerklok met wijzerplaat van messing. Circa 1910. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antiek geëboniseerde Louis Philippe boulle pendule met messing inleg + parelmoer. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.
Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Zwart lederen 3-zits L'Ancora Collection design bank. Paar krabplekjes op leuning, verder goed. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe 2-deurs kast, deels uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 191 x 115 x 50 cm. In goede staat.