Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen vazen. Geglazuurd. Divers. Alle drie met bodemmerk. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken Libation cup met floraal/vogel decor. Afmeting: 4 x 5,5 x 4,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met tuin/floraal decor. Afmeting: 8 x 32 x 24 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met figuren/kraanvogel in landschap decor. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas in vat-vorm met vleermuis koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen oorvaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: circa H 55,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein met craquelé glazuur. Kleur: Groen/grijs. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met mandarijn/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord. Acht-kantig. Met floraal emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek, Chinees porseleinen guan yin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Zware, Chinese bronzen censer met deksel. Fruitranken/kat-achtige dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Satsuma porselein. Gedetailleerde decors + goud. Met bodemmerken. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Antiek Chinese blank-metalen bril in roggehuid koker. Circa 1900. Afmeting: 16,6 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie verte gemberpot, 19e eeuw, haarlijn bodem. 1x Kleine familie rose gemberpot met figuren in tuin decor, voorzien van bodemmerk. 1x 18e Eeuwse fam...
Chinees porseleinen bolvaas met floraal/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal + goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,7 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...
Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porseleinen. Familie Verte. 1x Schaal met draak/paarden decor + verso vissen decor + bodemmerk. 1x Schotel met geisha's en zotje in tuin decor, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,...
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...
18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.
Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.
Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...
Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met paars/rood flambé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang de boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen kang xi revival schotels. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Floraal decor. Drie schotels haarlijn/chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In redelijke st...
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met verso floraal reliëf + bodemmerk. Afmeting: Ø 16,1 cm. In goede staat.