Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. Je Mantendrai. A.G. Nr. 24 op lemet. Brons verguld + parelmoer belijmd heft. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
Twee Indonesische kapmessen. Houtgesneden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 58 - 64 cm. In goede staat.
Spaans, vergulde Toledo degen met lederen schede (naad los). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Hollands verguld bronzen leeuwenkop sabel, ijzerhouwer lemet. Officiers wandelsabel. Circa 1900 - 1930. Afmeting: L 108,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Antiek Hollands sabel ijzerhouwer landmacht m 1912. Firma J.W. Schoonman - Stoel Breta. Lichte oxidatie. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.