Indonesische Madoera kris met messing bewerkte schede, heft mist. Afmeting: L 40 cm. In redelijke staat.
Antiek Indonesische panjang executie kris met hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
Antiek Oost Javaanse kris met gestoken hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Antiek sabel met graveringen op zowel het heft als lemet. G.B.N. 09. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 80,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard zonder schede. Met Tjchuba/kreeft decor. WO I of WO II. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.
Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.
Twee antieke pistolen. 1x Perzisch, vuursteen. 1x Europees, onklaar. Afmeting: L 27 - 45 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. Je Mantendrai. A.G. Nr. 24 op lemet. Brons verguld + parelmoer belijmd heft. Afmeting: L 97 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk door S. de Jager - Haarlem. Met bronzen heft + lederen schede. Afmeting: L 49,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Indonesische krissen. 1x Klein, jade/agaat heft + schede. 1x Groot damast. Afmeting: L 24 - 34 cm. In goede staat.
Twee Indonesische kapmessen. Houtgesneden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 58 - 64 cm. In goede staat.
Spaans, vergulde Toledo degen met lederen schede (naad los). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Hollands verguld bronzen leeuwenkop sabel, ijzerhouwer lemet. Officiers wandelsabel. Circa 1900 - 1930. Afmeting: L 108,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf oude dolken/jachtmessen. Onder meer Sperber. Afmeting: L 18 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands sabel ijzerhouwer landmacht m 1912. Firma J.W. Schoonman - Stoel Breta. Lichte oxidatie. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
Antiek sabel met op lemet een jodenster + graveringen. Britse Marines Dieuet Mon Droit Manton Co Engeland. Afmeting: L 60,5 cm. In goede staat.
Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops Belgisch jachtgeweer.met prachtig kolf voorzien van snijwerk, loop van goud-inleg (A. Dunkergue Rillet). Met graveringen op de hanen et cetera. Penvuur. Afmeting: L 121 ...
Twee antieke dolken met originele schede. Oxidatie lemet. Circa 1900. Afmeting: L 48 - 59 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur kanon. Circa 1900. Historisme. Afmeting: 37 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Hollands verguld bronzen leeuwenkop sabel ijzerhouwer S. Rudelsheim + zoon Kampen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: L 105 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. Je Mantendrai. A.G. Nr. 24 op lemet. Brons verguld + parelmoer belijmd heft. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse W.O. I graben dolk met lederen schede + gegraveerd lemet Solingen Germany. Afmeting: L 26,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse meesterdegen met brevet embleem. Model 1896. P. Mansveld & Zn. 's Gravenhage. Afmeting; L 95,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen sabel. Sri Lanka. Met drakenkop. Circa 1900 + ouder. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.
Hollandse ponjaard (dolk). Koninklijke Luchtmacht. Carl Eickhorn Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 42,5 cm. In goede staat.
Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse kruithoorns. Onder meer; kalebas, hoorn en messing. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek porseleinen poppen. Duitsland. Circa 1920 - 1930. 1x Armand Marseille, 351-5 K met echt haar en babylichaam. 1x ABG, Altback + Gottschalck?, 1361/42 met echt haar en babylichaam (bakfout a...
Duitse replica porseleinen pop, Hilda 114, Kammer & Reinhardt. Met echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zeer groot en interessant lot treinen + toebehoren. Totaal in 4 grote boxen, meeste is HO. Onder meer; Fleischmann locs met de volgende nummers: 1379, 1321, 1347, 1390, 4375. Tevens een box vol met sm...
Elastolin postkoets met drie cowboys. Duitsland. Circa 1930. 1940. Afmeting: 40 cm. In goede staat. Elastolin treinwagon van bakeliet. Duitsland. Circa 1940. Eén hekje los erbij. Afmeting: 31 cm. In r...
Elektrische blikken Unis France Jep. speelgoedtrein met tender en twee wagons. 30-er Jaren. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede bespeelde staat.
Antiek kinderfornuis van ijzer. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 30 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Duitse Steiff teddyberen. 1x Marian Steiff teddy, tweede helft 20e eeuw. 1x Licht beer, circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Oude teddy. Mogelijk Steiff experiment. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits speelgoed van blik. Door Gebroeders Bing Nürnberg. Circa 1900 - 1930. 1x Stoommachine (zonder schoorsteen). 1x Laterna Magica met dia's, goed. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk...
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...