Zeer groot en interessant lot treinen + toebehoren. Totaal in 4 grote boxen, meeste is HO. Onder meer; Fleischmann locs met de volgende nummers: 1379, 1321, 1347, 1390, 4375. Tevens een box vol met sm...
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...
Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, breed model met opengewerkte schakels. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. ca 16,3 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met Familie Rose figuren in tuin decor. Chip + haarlijn onderrand. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas met diverse figuren en tekst, met bodemmerk. 2x Bord met diverse figuren/teksten, met bodemmerk. Afmeting: 22,3 - 30 cm. In goede staat.
Zes diverse antiek Chinees porseleinen schotels/borden. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari, Familie Verte. Haarlijn en/of chips. Eén keer gelijmd. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke sta...
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1910. Met iriserend paars/oranje/gele gloed. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.
Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.
Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.
Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws eikenhouten gotische betaaltafel met briefpanelen rondom, schuifbaar origineel blad. Afmeting: 87 x 78 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antiek porseleinen poppen. Duitsland. Circa 1920 - 1930. 1x Armand Marseille, 351-5 K met echt haar en babylichaam. 1x ABG, Altback + Gottschalck?, 1361/42 met echt haar en babylichaam (bakfout a...
19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.