Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Twee-delig 18e eeuws Hollands, Louis Seize, mahoniehouten hoekkabinet met halve zuilen en origineel messing beslag, slot en sleutel. Afmeting: 235 x 136 x 65 cm. In goede staat.
Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten neo renaissance buffetkast met glas in lood, cherubijn + leeuwenkoppen. Afmeting: 224 x 101 x 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde halspiegel met rankenkroon. Afmeting: 167 x 104 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse gebogen commode met marmeren blad. Rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke salontafel van mahoniehout met marmeren blad en vergulde bronzen versieringen. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 108 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse porseleinkast van wortelnoten. Barok. Met bronzen beslag, gebogen lades en extra deuren in het onderstuk. Uitneembaar. Afmeting: 228 x 160 x 45 cm. In goede staat
Hollands 18e eeuws eikenhouten Louis Seize cylinder secretaire met volle zuilen + origineel bronzen beslag. Met opstand en jalouzie deuren. Afmeting: 159 x 106 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok secretaire met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 103 x 115 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten barok secretaire, Louis Quinze. Circa 1760. Met origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 109 x 112 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met messing band intarsia en twee lades. Dubbel blad. Afmeting: 78 x 76 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Willem III wortelnoten damesbureau + Willem III stoel. Circa 1860. Afmeting: 130 x 108 x 60 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse Sgabello stoel van notenhout, met leeuwen, figuren, ranken en fratz gezicht. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Franse, Bretonse piedestals. Man + vrouw. Met 3-spant houtgestoken poten. Afmeting: 112 x 30 x 30 cm. In goede staat.
17e Eeuwse twee-delige Hollandse eikenhouten renaissance 4-deurs kast met houtgestoken panelen met diverse koppen en originele sloten. Afmeting: 200 x 150 x 65 cm. In goede staat.
Goudkleurige houtgestoken wandtafel met marmeren bladen. Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 203 x 77 x 40 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.
Antieke notenhout gestoken Schwarzwalder rooktafel. Circa 1900. Afmeting: 96 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 53 x 62 cm. In goede staat.