Geelgouden ring en oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ronde rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 8 briljant geslepen diamantje...
Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...
Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, 3 tands met een strakke bewerkte steel. 12 cm. ca 123 gram. MT.: P.Oostrom, Schoonhoven. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...
Zilveren koffiekan, 833/000, hoog model met bolle buik op ronde voet. Diverse deuken. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. 21x14x25cm. ca 570 gram. Diverse deuken. In redelijk goede staat.
Zilveren chocoladekan, 950/000, vierkant model met ingesprongen hoeken, versierd met graveerwerk. De kan is voorzien van een vierkant bewerkte deksel met graveerwerk en knop. De kan heeft een houten ...
Lot met 3 zilveren rammelaars, een puttihoofd en bloem, 800/000, beiden met bijtring en een medaillonvormige element met guirlande. 5-10cm. ca 50 gram. In goede staat.
Twee zilveren kannen, 934/000, vierkant gecontourneerd model met ribben en voorzien van een scharnierend deksel, bevestigd met een pen met ketting. De kan heeft een zilveren knop en een zwart houten g...
Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kleine penselenvaas, figuren in landschap decor, 19e eeuw, haarlijnen. 1x Censer op drie pootjes met karaktertekens, 18e - 19e eeuw, goed. 1x Kleine vaas met fl...
Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.
Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen oorvaas met grijs glazuur. Afmeting: 18,2 x 16,2 x 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met floraal/figuren/herten/tekst/goud decor. Emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Gebruikssporen maar géén beschadigingen. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.