18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Gerestaureerd. Afmeting: 25,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Onde meer; Kang Xi, Cheng Lung, Amsterdams Bont. Beschadigd. Afmeting: 14 - 27 cm.In matig/redelijke staat.
Drie 19e eeuws Chinees of Japanse kop en schotels met geisha decor. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 - 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met tuin/figuren decor. Afmeting: 9 x 14 x Ø 8,5 cm.
Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotel. Paradijsvogel in tuin/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëf decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 46,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.