Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Noten vertico
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.

Franse eiken kast (2-delig)
Startprijs 250 EUR

Grote twee-delige Franse Lotharinger opzetkast met messing scharnieren en origineel slot. Afmeting: 227 x 155 x 51 cm. In goede staat.

Eiken renaissance kast
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...

Franse etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 475 EUR

19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 118 x 95 cm.
Startprijs 325 EUR

Facet geslepen octagonaal vergulde spiegel. 19e Eeuw. Afmeting: 118 x 95 cm. In goede staat.

Japanse naaitafel, 1900
Startprijs 180 EUR

Antiek Japanse naaitafel met lakwerk panelen en goud decor. Gemaakt van boomtakken. Circa 1900. Afmeting: 78 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Betaaltafel
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Zuid Duitse eikenhouten baroktafel met lade en origineel blad van vruchtenhout. Onderling verbonden poten met voetstuk. Afmeting: 82 x 100 x 115 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.

Marqueterie bureau
Startprijs 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Mahonie boekenkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Twee-delige Engelse mahoniehouten boekenkast. Circa 1880. Afmeting: 194 x 212 x 58 cm. In goede staat.

Palissander eettafel
Startprijs 200 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse palissanderhouten eettafel met centrale kolompoot + klauwpoten. Gepolitoerd. Afmeting: 83 x 126 cm. In zeer goede staat.

2x Empire stoel
Startprijs 150 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel
Startprijs 100 EUR

Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.

Linnenkast, 1880
Startprijs 180 EUR

Antiek Duitse notenhouten linnenkast met volle zuilen + lade. Uitneembaar. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 189 x 120 x 60 cm. In goede staat.

Zeldzaam klapsecretaire
Startprijs 200 EUR

Antiek, Engels mahoniehouten opklapbaar, transporteerbaar reissecretaire met messing zijgrepen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 56 x 52 cm. In goede staat.

Engelse commode, 1860
Startprijs 275 EUR

19e Eeuws Engelse mahoniehouten lade-commode. Circa 1860. Victoriaans. Met drie lades, onderste lade is extra diep (tot aan voetplint). Afmeting: H 98 x B 100 x D 49 cm. In goede staat.

Wortelnoten hoekkast
Startprijs 160 EUR

Antiek wortelnoten hoekkast met lade en jalouzie-deuren. 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 91 x 46 x 65 cm. In goede staat.

Tafel ingelegd met tegels
Startprijs 250 EUR

Lage bijzettafel met vijftien polychrome 17e eeuwse tegels. Divers decor. Twee tegels haarscheur. Afmeting: 40 x 71 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Piedestal met zee-monster
Startprijs 375 EUR

19e Eeuwse notenhouten piedestal met zee-monster. Circa 1860. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

Etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.

6x Iepenhouten stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes antiek Hollandse iepenhouten stoelen. Houtgepind. Circa 1900. Afmeting: 92 x 44 x 50 cm. In goede staat.

Empire secretaire (iepenhout)
Startprijs 150 EUR

Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.

Jachtbuffet kast (Frankrijk)
Startprijs 350 EUR

Eiken Henry Deux opzet jachtbuffetkast. Circa 1870. Met mooi (jacht) snijwerk. Afmeting: 240 x 144 x 56 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1870
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse (Bretonse) eikenhouten piedestal met figuur. Circa 1870. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.