Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas met oren
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren en bruin-grijs glazuur. Etiket bodem. Afmeting: H 23 x Ø 11,3 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 7.500 EUR

Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese theepot
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom met geel, groen glazuur, en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese saushouder
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen saushouder met gecontourneerde omranding en craquele glazuur. Afmeting: 6 x 13 x 10 cm. In goede staat.

Banko Earthenware trekpotje in vogelvorm
Startprijs 100 EUR

Antiek bisquit porseleinen Chinese trekpot, Banko Earthenware. Circa 1900. In vogelvorm met Florale decors en bamboe hengsel. Afmeting: 9 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Chinees yixing foohond, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinese yixing foohond met wit porselein. Fijn uitwerkt. Afmeting: 17 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Theepotje, yixing, met fabeldier, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees pompoenvormige yixing theepotje met vleermuis op de deksel en met bodemmerk. Afmeting: 12 x 22 x Ø 12 cm. Minimale chips aan de onderkant van de deksel verder in goede staat.

5x Chinese kopjes
Resultaat: 140 EUR

Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.

Japanse tazza
Startprijs 40 EUR

Bronzen tazza, gemaakt met Japans porselein. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 11 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Grote blauw-witte gemberpot
Startprijs 90 EUR

Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.

Chinese vergulde boeddha
Startprijs 500 EUR

Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.

Bronzen Ghendi kan
Startprijs 50 EUR

Antieke Perzische bronzen ghendi-kan met gravures. Afmeting: 23 x 21 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma lampen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.

724
Resultaat: 130 EUR

Zes maal China/Japan. Bestaande uit: Twee grote Chinese natuurstenen snijstukken + vier Japanse Satsuma borden. Eén grote gelijmd, één kleinere barst. Afmeting: 16 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas op console
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas
Resultaat: 170 EUR

Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Lot div. Chinese kopjes (9x)
Resultaat: 425 EUR

Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...

Chinese theepot
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen theepot met oranje glazuur en gouden karakter tekens. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 9,5 x 12 cm. In goede staat.

2x Gouaches op zijde
Startprijs 60 EUR

Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Chinese porseleinen vaas met celadon-kleurige glazuur en ramskoppen. Afmeting: 15,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Imari terrine+onderschotel
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen terrine op originele onderschotel. Met afbeeldingen van Geisha's, dieren en floraal decor. Afmeting: 13 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Japanse borden
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.

Japanse kom Ø 22,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen naar oud voorbeeld. Gelithografeerd. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met wit glazuur en rondom tekst. Afmeting: 5,3 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine wierookbrander met Foo-honden koppen. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees jade amulet op standaard
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees jade amulet op pvc standaard. Afmeting: 6 x 5,6 x 0,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gecontourneerd pattipan schaaltje met Familie Rose, paradijsvogel/goud decor. Afmeting: 1,4 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met eenden in landschap decor. Glazuur randschade. Afmeting: 4 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal met drakendecor
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen draken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, vlinder decor
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Chinees bord met familiewapen
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Antieke Yixing theepot
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met Foo-honden decor. Gecontourneerd. Afmeting: 5,5 x Ø 26,6 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

2x Chinese vleesschalen
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met floraal/goud decor. Eén gecontourneerd. Afmeting: 27,5 x 22 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen octagonale schaal met lichtgroen glazuur, Familie Rose coulissen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinees porseleinen republiek vazen met pauw decor, tekst en signatuur. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 15 x 9,5 x 7,2 cm. In goede staat.

2x Chinese houders
Startprijs 500 EUR

Twee antieke Chinese messing met parelmoer belijmde houders met figuren in landschap decor. Afmeting: 7,6 - 8,4. cm In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met figuren in tuin decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chips. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Chinees ivoren figuur
Startprijs 500 EUR

Vroeg Chinese (mammoet) ivoren geisha met kind. 16e - 17e Eeuw. Hoofd mist bij kind. Afmeting: 14,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees ivoren figuur
Startprijs 700 EUR

Vroege Chinese mammoet ivoren figuur. 16e - 17e Eeuw. Ming op houten console. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinees snijstuk van agaat
Startprijs 500 EUR

Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.

Chinese riemhaak van jade
Startprijs 400 EUR

Chinese jade gestoken riemhaak met drakenkop. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.

2x Chinese/Japanse vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinese/Japanse porseleinen vazen met groene celadon-kleurige glazuur en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese lakwerk dekseldoos met goudkleurige vogels en bloesemtakken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met geisha decor. Circa 1880. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

3x Gemberpotten
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

2x Bronzen vazen
Startprijs 200 EUR

Twee antieke bronzen Japanse vazen met druivenranken decor. omstreeks 1900. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 200 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...

Zilveren theepot
Startprijs 400 EUR

Zilveren chinese theepot, versierd met floraal graveerwerk en een hoog hengsel met bamboedecor. 7x10x16cm. ca 195 gram. Minimaal deukje. In goede staat

Neksteun
Resultaat: 100 EUR

Chinese neksteun voorzien van bewerking en tekst Hennessy, cognac. 10x6x5cm ca 1402 gram

Chinese vaas van gesneden natuursteen
Startprijs 100 EUR

Chinese natuursteen gesneden vaas met berglandschap decor + houten sokkel. Afmeting: 15,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.

3 Haarpinnen
Startprijs 400 EUR

Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

9x Divers Chinees
Resultaat: 120 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.

Gebedsmolen
Startprijs 600 EUR

Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen platte kom met Verte draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 19,4 cm. In goede staat.

Staande Chinese hoogwaardigheidsbekleder, eind 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

Grote staande Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder met Florale decors en bodemmerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Staande Chinese hoogwaardigheidsbekleder, eind 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

Grote staande Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder met Florale decors en bodemmerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

3 Cloisonne vazen
Startprijs 50 EUR

Drie Japanse Cloisonne vazen. Een keer set Floraal/goud circa 1900. Een keer groot Floraal 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm.

Chinese schaal met theeglazuur
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

3x Diverse Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...

Diverse Chinese kopjes (6x)
Resultaat: 120 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

3x Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Afmeting: 62 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: 46,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Grote Familie Verte vaas
Startprijs 150 EUR

Grote Chinees porseleinen zes-kantige Familie Verte vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 44 x 18,5 x 18,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vleesschotels
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese bronzen houder
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese bronzen houder. Rondom versiert met draken en vleermuizen. Geen deksel, geen bodem. Afmeting: 23,5 x 13 x 9 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese drakenvaas
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees koperen keteltje, vroeg 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antiek Chinees koperen keteltje met bamboedecor en chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 11 x 10,5 cm. In goede staat.

Gietijzeren Chinees keteltje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Chinees gietijzeren keteltje met koperen deksel en karper in water decor. Afmeting: 18 x 21 x Ø 14 cm. In goede staat.

Vroeg Chinees vaasje
Resultaat: 120 EUR

Chinese bronzen vaas met Florale decors en papieren chinees etiket op de bodem. Afmeting: 17,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese pot met oren
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas met oren
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen Chinese/Japanse vaas
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met rondom figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees en Japans porselein
Startprijs 70 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.