Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Imari dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

4 Delen Imari
Startprijs 100 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Startprijs 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel Ø 61 cm.
Startprijs 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari schotel Ø 54 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.

Japans Imari bord
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figuur
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Chinese hockers
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

3x Imari trekpotjes
Startprijs 250 EUR

Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse trekpot
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Craquele glazuur. Afmeting: 8 x 12,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen pelgrimsfles (maanvaas) met floraal decor en oren. Afmeting: 31 x 20 x 13 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese trekpotten
Startprijs 175 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen trekpotten. Eén maal octogonaal, beschadigd, 18e eeuw. Eén maal floraal, 19e eeuw, beschadigd. Eén maal floraal/creme, circa 1900, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redel...

3x Japanse prenten
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: H 62 x Ø 32 cm. In goede staat.

Lakwerk naaitafel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Japanse prent
Startprijs 250 EUR

Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.

2x Chinese rolschilderijen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...

Familie Rose gemberpot
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 350 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal berglandschap met dorp, tekst en signatuur. Eén maal landschap met haan, tekst en signatuur. Afmeting: 170 - 200 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal/vogel/berglandschap/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 200 x B 58 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 550 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal decor en tekst. Gesigneerd. Afmeting: H 190 x B 115 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 200 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 94 x Ø 44 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 120 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, ranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 110 EUR

Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, floraal snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 59 x Ø 46 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 120 EUR

Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.

Antieke Japanse plaquette
Resultaat: 550 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Resultaat: 130 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

2x Kantonese schotels
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.

Hocker
Startprijs 70 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

Hocker
Resultaat: 60 EUR

Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.

2x Hocker
Resultaat: 80 EUR

Twee Aziatische houtgestoken hockers. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 50 EUR

Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal cup op hoge voet met spelende zotjes + bodemmerk. En een cup met spelende zotjes + bodemmerk. Afmeting: Ø 6 - Ø 8 cm. In goede staat.

3x Chinese cups
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen cups. Bestaande uit: Blauw/wit met figuren en vazen decor. Chicken cup met bodemmerk. Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese republiek vaas
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen republiekvaas met tekst, figuren en bodemmerk. Afmeting: 32 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 500 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 8,3 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese loep met jade
Startprijs 180 EUR

Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen vaas
Startprijs 225 EUR

Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.

Blauwe draken vaas met goud decor
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken decor. Afmeting: 36 x Ø 23 cm. In goede staat.

Paar penselen vazen
Resultaat: 650 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.

Chinese kom Sung-stijl
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 60 EUR

Aziatische bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Resultaat: 140 EUR

Grote Oosterse bronzen boeddha in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,9 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 800 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, gelijmd. Figuren in tuin decor. Floraal/paradijsvogel decor, gelijmd. Afmeting: 14 - 28 cm. In matige staat.

3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon-kleurige schaal met reliëf en draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 5 x Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

3 Delen celadon
Resultaat: 180 EUR

3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

2x Chinese bordjes
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.

2x Chinees speksteen
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees spekstenen keizer op rots. Eén chip bij hand. Afmeting: 20 cm. En een spekstenen stuk met vaasje, rots en vogel decor. Afmeting: 11 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Imari schotel Ø 31 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauwe glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese/Kantonese lampenvoeten
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/vazen decor. Circa 1800. Eén kop haarlijn, drie schotels goed, 3 schotels haarlijn of chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese spekstenen sculpturen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen gesneden tempelhonden op sokkel. 19e Eeuw of ouder. Eén sokkel chip. Afmeting: 13 x 6 x 4,5 cm. In goede staat.

Wierookbrander
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor en lichtblauw craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: 3,4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op drie pootjes, met wit craquele glazuur. Afmeting: H 12 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Chinese sculpturen
Startprijs 70 EUR

Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Paar Japanse Satsuma borden ø 21,5 cm.
Startprijs 270 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 250 EUR

Wit porseleinen Chinese pijpvaas met draak decor rondom en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinees waterbakje
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.

5 Delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...

Chinees koperen theekan
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse acht-kantige Chinese koperen theekan met bamboe op deksel. Afmeting: 11 x 12 x 15 cm. In goede staat.

2x Japanse eierschaal bekers
Startprijs 50 EUR

Twee Japanse eierschaal porseleinen hoge bekers met landschap/pagode decor + bodemmerk. Eén kop haarlijn. Afmeting: 8,5 - Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

2 Japanse tinnen vazen, begin 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing overlay Floraal. Circa 1900. Afmeting: 39 x 16 cm. In goede staat.

12 Chinese vaasvoeten
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.

Grote antieke Japanse Satsuma vaas
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.

Chinese drakenvaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.

Satsuma miniatuur stel
Resultaat: 375 EUR

Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Zware antieke Japanse lakwerk houten lampenvoet met reliëf figuren in tuin en goud decor. Afmeting: H 39 x Ø 19 cm. In goede staat.

1x Chinese kop en schotel
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

1x Chinese kop en schotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/hond en vos decor. 19e Eeuw. Schotel gelijmd. Kopje chips + haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijke staat.

Chinese Mei Ping-stijl vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerken. Voorstelling met vazen in medaillons. Eén vaas randschade, één goed. Afmeting: H 21 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

2x China, 20e eeuw
Startprijs 45 EUR

Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Celadon kom
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met reliëf kempvissen decor. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen schotels. Twee maal Familie Rose, chicken schotels. Eén diepe schotel, Familie Rose, figuren decor, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

3x Haan schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie Chinees porseleinen chicken schotels. Eén schotel haarlijnen. Eén schotel chip. Eén goed. Afmeting: Ø 11,8 cm.