Negen diverse 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote persglazen Art Deco schaal. Deels gesatineerd. Circa 1930. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Indiaas bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Vier delen oud blikken speelgoed. Bestaande uit: brandweer US Zone Germany. Old Timer, circa 1950, Germany. Greyhound bus en opdraaivogel, China. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit + bronzen emmer met smeedijzeren hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - Ø 32 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.
E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.
Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.
J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.
Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...
Lot met 2 ringen, waarvan één zilveren ring, 925/000, met draaibare getorste band, ø 8mm, ø 65, en een schakelring, Nomination, met schakels voorzien van geelgouden elementen, 750/000. ø 52. In goede ...
Lang zilveren collier, 925/000, met schakels met een diagonale versiering. breedte 4 mm. lengte 80 cm. ca 34,9 gram. In goede staat
Zilveren klemband, 800/000, met aan de bovenzijde een djokja bewerking met bloemen. Breedte 13 mm. ø 59mm ca 13,9 gram. In goede staat
Zilveren brede ring, 925/000, met amethist en blauw topaas. Brede ring met 2 peervormig gefacetteerde amethisten en 2 markies gefacetteerde blauw topazen. Tussenin versierd met kleine rond gefacetteer...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...
Lot zilver + kristal. Bestaande uit: Drie zilveren suikerschepjes + drie delen 19e eeuws glaswerk. Twee maal schenkkannetjes J.H.S. + bloemen decor + stop karaf. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...
Zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met biedermeier graveerwerk. Met bevestigingsstukken voor schotel of bord. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, jl.: S: 1852. 23 cm. totaal ca 60 gram....
Zilveren sombrero, 925/000, versierd met graveerwerk, een getorst koord en gesigneerd: MEXICO. ø11x4cm. ca 47 gram. In goede staat
Zilveren beursje, 8000/000, manlienkoldertasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Japans porselein met landschappen en figuren decor. Gemerkt Osaka. Circa 1915. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Drie zilveren sieraden met onyx, 925/000, een bandring met ronde zetkast en een onyx, een ovale ring met onyx en een collier met hanger voorzien van een vierkante hanger. totaal ca 33,1 gram. In goede...
Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat
Lot met zeven armbandjes met parels en zilveren staafjes, geregen op elastiek. 925/000. Nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Ring metv een brede band met opengewerkte kruisjes, in het midden voorzien van een ovaal bol gefacetteerde grote groene zirconia. 22x11mm. Breedte ri...