Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren bonbonschaal, 1994
Resultaat: 70 EUR

Fraai 925/000 zilveren bonbonschaal met florale graveringen, omgeslagen rand, hengsel en staand op vier bolpootjes. Anno 1994. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. Gewicht: circa 140 gram. In goede staat.

Kelkglas met zilv. voet
Startprijs 50 EUR

Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.

4 Delen kristal met zilver
Startprijs 100 EUR

Vier delen kristal met zilver, met een zoutvaatje op zilveren voet, enkele chips, een mosterdpotje met zilveren deksel, een theebus, wat scheef, met zilveren voet en deksel met kraag en een 2 kleuren ...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een strijdwagen met 4 paarden, MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988, 7x3x4cm, en een stoommachine met figuur, MT.: Menegatti FLLI Vicenza, 1949-2008. 5x3x6cm. T...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 120 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, aan de bovenzijde voorzien van een getrembleerde bewerking. de randen zijn voorzien van een ribdecor. MT.: A. van der Sluijs, Schoonhoven, jl.:Z:1859. 13x8x2,5cm.ca 108 g...

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000. Couvert met een lepel en vork voorzien van een deels getorste steel en versierd met graveerwerk. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.:D:1888. 19 cm,...

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 340 EUR

Kralentas met zilveren papegaaienbeugel en rokhaak beiden versierd met graveerwerk. Vermoedelijk Adrianus Verroen, Schoonhoven, eind 18e eeuw. In goede staat 18x43cm.

Zilveren visschep, 1842
Resultaat: 190 EUR

Massieve zilveren visschep, 833/000, met een schep voorzien van gegraveerde acanthusbladeren, bevestigd aan een ivoren greep. MT.: J.helweg, Amsterdam jl.: H:1842. 27 cm. totaal ca 157 gram. In goede ...

Schildpaddoos met zilveren lepeltjes
Resultaat: 80 EUR

Achtkantig dekseldoosje uit schildpad op 4 ivoren pootje gevuld met 12 zilveren lepeltjes in diverse modellen. 835/000. Totaal ca 75 gram. In goede staat

Grote zilveren soepsleef
Resultaat: 80 EUR

Grote zilveren soepsleef, 833/000, met ronde bak en een gehamerde steel met organisch decor. 30 cm. ca 191 gram. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:T:1929. In goede staat

Grote zilveren broodmand
Resultaat: 400 EUR

Grote zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met spijlendecor en een gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met parelrand. 34x24x13cm. ca 527 gram. Div...

Bronzen beeld, Naakte dame op paard
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR

Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Japans Imari bord
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...

Hollandse vitrine kast, 1850
Startprijs 220 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kabinet
Startprijs 250 EUR

Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Verte schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR

Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.