Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

M. Koornstra, Figuur in landschap
Resultaat: 80 EUR

Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Winters landschap met huizen
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd?, Hollands riviergezicht met zeilboot
Startprijs 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd? Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 48 cm. In goede staat.

Schenkelaars, Musicerende figuur
Resultaat: 170 EUR

Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

G. Krol, Verso achter vliegveld
Startprijs 50 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.

A. Verleur, Landschap met windmolen
Resultaat: 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Startprijs 120 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Stadsgezicht met vrouw in achtertuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.

Monogram, Dame met strandhoed
Resultaat: 70 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Dame met strandhoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10 cm In goede staat.

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali
Startprijs 400 EUR

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren in bos
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

P. Renard, Strandgezicht
Resultaat: 170 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C.H. Tielmans, Dorpsstraat
Startprijs 130 EUR

C.H. Tielemans, 1915. 1873 - 1917. Dorpsstraat. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In goede staat.

2x E. van Dahlen, Vissersboten op volle zee
Resultaat: 140 EUR

Twee schilderijen van E. van Dahlen. Circa 1930. Vissersboten op volle zee. Gemerkt E.A. in de zeilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Startprijs 80 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser
Resultaat: 100 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Poldergezicht bij avond met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

5x Miniaturen, divers
Resultaat: 60 EUR

Vijf miniatuurschilderijen. 20e Eeuw. Diverse portretten. Gouaches op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Vaas met bloemen
Resultaat: 850 EUR

M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Naakte dame met spetters
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. Naakte dame met spetters. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

M. van Lente, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

M. van Lente. Signatuur achter sponning. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Resultaat: 80 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Startprijs 120 EUR

Groot lot (28x) antieke Duitse gravures/landkaarten et cetera. 17e - 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser
Resultaat: 80 EUR

J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Startprijs 70 EUR

H. Grassmann of Grossmann. Duitse School. Circa 1920. Landschap met boerenhuis en achtertuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 66 cm. In goede staat.

G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap
Startprijs 600 EUR

Gerard Willem Pieter van Dokkum. 1870 - 1931. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In redelijk/goede staat.

P. Renard, Strandgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Juliantho, Indonische markt met figuren
Startprijs 100 EUR

Juliantho. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesische markt met figuren bij vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

R. Holtrop, Hollands wintergezicht
Startprijs 100 EUR

R. Holtrop. Mogelijk Riemko Holtrop. 1914 - 1996. Vroeg werk. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Startprijs 100 EUR

Monogram J.T. Circa 1900. Paardenwagen met boerenstel terug van kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In redelijke staat.

F. Boersma, Stilleven met uien
Resultaat: 50 EUR

Ferdinand Boersma. 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met uien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 28 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret jonge man
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR

Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 80 EUR

D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems
Startprijs 70 EUR

B. de Boer. 1877 - 1953. Giethoorn, afgemeerde platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 34 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Terugtocht Duitse infanterie WO I
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Duitse School. Terugtocht Duitse infanterie WO I. Sepia op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht
Resultaat: 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

H. Kever, Boer zoekt sprokkelhout
Resultaat: 100 EUR

Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven citroen, roemer..
Resultaat: 155 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen, tinnen bord en noten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Pendant, 2x Portretten
Resultaat: 60 EUR

Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Stenderkast molen
Resultaat: 200 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Stenderkast molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. Poeder, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 200 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Poldergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Restauratieplek. Afmeting: H 85 x B 45 cm. In redelijke staat.

Monogram A.B.'68, Meisjes portret
Resultaat: 50 EUR

Monogram A.B. '68. Titel: Wie zijn wij? Meisjes portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij
Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.

H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startprijs 150 EUR

H. Krauz. 20e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren, man giet wijn in de trombone. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 150 EUR

Willem Frederik Reinders. 1881 - 1960. Oprichter van de Groninger Ploeg. Bosgezicht met berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

B. Brugman, Dorpskerk
Startprijs 200 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Dorpskerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende Chinese jongen met boek
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 21e Eeuw. Slapende Chinese jongen met boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 92 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk
Startprijs 70 EUR

J. Sluijters jr. 1914 - 2005. Fabrieksarbeiders aan het werk. Fabriek Velsen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm In goede staat.

W. Meijer, Dorpsgezicht met figuren en paardenkar
Resultaat: 100 EUR

W. Meijer. Tweede helft 20e eeuw. Dorpsgezicht met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Thierry, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Alfons Thiery. 1932 München. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Urpman? Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Urpman? Circa 1980. Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Startprijs 280 EUR

Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Sterrebeeld weegschaal, Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.

Ton Meijer, Franse kustplaats
Resultaat: 120 EUR

Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

H. Broer, Landschap Giethoorn
Resultaat: 170 EUR

Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Resultaat: 100 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven
Resultaat: 150 EUR

Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Russische School, Oude vrouw op stoel
Resultaat: 150 EUR

Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Vaas met bloemen en kruik
Startprijs 80 EUR

J. W. A. Hartog, vaas met bloemen en kruik. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H60 x B80 cm. In goede staat.

Ru van Rossum, De start
Startprijs 40 EUR

Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.

Reliëf Willem Hopman
Resultaat: 60 EUR

Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startprijs 70 EUR

Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.F.C. van Os, Kanaal met boerderij
Resultaat: 140 EUR

J.F.C. van Os. Hollandse School. Kanaal met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.

H.C. Kranenburg, Boerin met kippen bij schuur
Resultaat: 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Boerin met kippen bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren met gokspel in taveerne. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren bij marskramer
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

G. Diepeveen, Trant
Resultaat: 90 EUR

Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Wulfse, Pot met bloemen
Startprijs 180 EUR

A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startprijs 50 EUR

Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. Ohlquist, Bosven
Startprijs 70 EUR

Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Fruit stilleven
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Fruitstilleven met pronkkan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Wijsheer + moeder van Rembrandt
Resultaat: 140 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal moeder van Rembrandt, naar Gerard Dou. Eén maal oude wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

H. Paskamp, Duits landschap
Resultaat: 40 EUR

H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret Indonesische man
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

José Font Sellabona, Spaanse kustplaats
Resultaat: 50 EUR

José Font Sellabona. 1928 - 2010. Spaanse School. Spaanse kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 92 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Italië of Oostenrijk. Berglandschap met meer, gebouwen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.

Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk
Startprijs 100 EUR

Ch. E. Alban. Engelse School. 19e Eeuw. Riviergezicht bij Norfolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 46 x B 70 cm. In goede staat.

A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startprijs 25 EUR

Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Startprijs 80 EUR

Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht
Resultaat: 120 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

P.A. Jongsma, Handwerkende man
Startprijs 150 EUR

P.A. Jongsma. Circa 1930. Handwerkende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Hollands landschap
Resultaat: 225 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk. K. de Heuss. Bruggetje in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen
Resultaat: 40 EUR

Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.

Jan Wingen, Landschap met korenschoven
Resultaat: 80 EUR

Jan Wingen. 1874 - 1956. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.