Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

3x Antieke weegschalen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...

Antieke dolk
Startprijs 40 EUR

Antieke lange dolk met koperdraad heft. Oxidatie. Afmeting: L 47,5 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke halspiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder, 1890
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 40 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 235 x 168 cm.
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, creme-bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 235 x 168 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 138 x 74 cm.
Startprijs 40 EUR

Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.

Antiek compositie metalen figuur, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Oosterse figuren
Startprijs 40 EUR

Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

3x Boheems kristalglas
Startprijs 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

3x Kristalglas
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl paard
Startprijs 40 EUR

Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.

Glazen bolvaas (Leerdam)
Startprijs 40 EUR

Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.

3x Glas-in-lood
Startprijs 40 EUR

Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.

4x Antiek kristal
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.

Societé Maastricht vaas, 1910
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

4-Delige lampet set
Startprijs 40 EUR

Antieke vier-delige Societé Maastricht keramieken lampet set met bloemen decor. Zeepbakje + kammenbakje beschadigd. Afmeting: 14 - 34 cm. In redelijke staat.

7x Fayence borden
Startprijs 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

2x Art Deco-stijl vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.

3 Delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

7x Divers (Duits) porselein
Startprijs 40 EUR

Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen wandvaasje
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese porseleinen vaas
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Startprijs 40 EUR

Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

6x Kutani borden
Startprijs 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Aziatische werken
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x China-Japan
Startprijs 40 EUR

Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren geboortelepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met vissen en een schuit. jl.:B:1986. 20 cm. ca 69 gram. Aan de achterzijde voorzien van een gravure: Janneke Haagsma is geb. 16 December...

4 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 4 zilveren ringen met parels, tijgeroog, amethist en zirconia's. Diverse gehaltes. totaal ca 35 gram. In goede staat

4 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Lot met vier zilveren armbanden, 925/000, met diverse schakels. breedte 5-7mm. lengte 18-21 cm. Totaal ca 40,8 gram. In goede staat

3x Zilveren scheppen
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren 835/000 scheppen. Onder andere: Theeschep van Mr. Hendrik van der Ree-Schoonhoven. Anno Q 1850. Gegraveerde theeschep met gecontourneerde steel. Afmeting: L 8,5 cm. En twee suikerscheppe...

Zilveren jamlepel
Startprijs 45 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met gecontourneerde haaksteel, voorzien van tweezijdige hamerslag. Mr. A.J. Driesen-Utrecht. Anno S 1928. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 32 gram. In goede staat.

10x Zilveren ½ Gulden, Divers
Startprijs 45 EUR

10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.

Barok bronzen kandelaar
Startprijs 45 EUR

Barok-stijl bronzen kandelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Fantasiering
Startprijs 50 EUR

Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat

Theebus met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat

Zilveren armband met hematiet
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.

Groot zilveren miniatuur, Griekse Amphora
Startprijs 50 EUR

Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

2x Zilveren vorken, divers
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren Art Deco vleesvorkje met twee-zijdig fraai bewerkte steel. Afmeting: L 13,5 cm. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1900. En een 835/000 zilveren zuurvork met gecontourneerde gegraveerde ste...

2x Zilveren vleesvorken
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren vleesvork met een lengte van 15 cm. en een gecontourneerde gegraveerde steel, Mr. J. Schijfsma-Woudsend/Sneek. Anno R 1876. En een 835/000 zilveren Biedermeier vleesvork met een lengt...

Zilveren armband klauw
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, een klemarmband in de vorm van een klauw. Breedte 7-22mm. 58x50mm ca 53 gram. In goede staat

Antiek medaillon alpaca
Startprijs 50 EUR

Groot alpaca medaillon, ovaal model versierd met een rand met bloemen voorzien van een strik. 46x72mm, inclusief oog. In zeer goede staat.

2x Kristallen coupes met zilver
Startprijs 50 EUR

Stel van twee kristallen coupes op zilveren voet, 833/000. Coupes voorzien van een ruitslijpel met gefacetteerde nobus, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø 14x21 cm. Enkele chips. In...

Stel zilveren botermessen, 1935
Startprijs 50 EUR

Stel 835/000 zilveren botermessen met een lengte van 15,5 cm. Stelen met puntfilet. Zilverfabriek Voorschoten. Anno A 1935. Gewicht: circa 57 gram. In goede staat.

Zilveren kom en kledingborstel
Startprijs 50 EUR

Fraaie floraal gedreven Chinese? zilveren kom, Ø 11 cm. + een kledingborstel met 835/000 zilveren kap met afbeelding van de Nachtwacht. Afmeting: 13 x 10 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven Zilverfabriek....

Zilveren lepel
Startprijs 50 EUR

Vroeg 18e eeuwse zilveren lepel met platte steel en accolade vormige steel, ovale bak met brede geprofileerde rattenstaart. Afmeting: L 19,5 cm. Gewicht: circa 40 gram. In goede staat.

Zilveren ring en hanger met blauwe steen
Startprijs 50 EUR

Zilveren collier, hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. Fijn palmiercollier met daaraan een vierkante hanger voorzien van een geslepen blauwe steen, grootte 32x20mm, 60 cm en een bijpassende ring...

Grote zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Zilveren zakhorloge
Startprijs 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, Frans, met romeinse cijfers en een bewerkte achterzijde met floraal decor. Voorzien van gravure op het zilveren stofdeksel, L.E.L. June 3 rd 1892. ø 37 mm. In goede staat

Lot heren horloge's
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.

Zilveren pasteischep, 1890
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren pasteischep met waaiervormige steel. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Circa 1890. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 40 gram. In goede staat.

Zilveren vleesvork, suikerschep etc.
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren cakevork met florale steel. Lengte: 17 cm. Mr. M. Bijkamp en Co.-Steenwijk. Circa 1930. En een plated vleesvork, lengte: 15,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met florale openg...

Zilveren collier, kort
Startprijs 50 EUR

Zilveren collier, 925/000, met luna schakel. Breedte 6 mm. lengte 41,5 cm. ca 44,5 gram. In goede staat

Zilveren collier lang
Startprijs 50 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, met schakels met een diagonale versiering. breedte 4 mm. lengte 80 cm. ca 34,9 gram. In goede staat

Lot zilveren mesjes etc.
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

2 Goud op zilveren hangers, kruis, medaillon
Startprijs 50 EUR

Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.

2 Zilveren sieraden met roze steen, Look!
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, een klemband en een ring met hol profiel bezet met 5 rond gtefacetteerde roze stenen. Merk Look!. Breedte 7 mm. ø60. 61x45mm. totaal ca 47,8 gram. In goede staat

3 Zilveren sieraden met zwart
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren sieraden met zwarte stenen, 925/000. Leder collier met zilveren slot en een zilveren hanger met een ovale onyx, 16x16mm, een bijpassende ring met ovale onyx, breddte 18 mm, ø55, en een ...

2 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...

Plated reismes + schede
Startprijs 50 EUR

Plated reismes met floraal bewerkt heft in fraai bewerkte schede met bevestigingsclip. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Broche met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.

Zilveren klontentang
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren klontentang met dubbele filetrand. Mr. J.P. Fennema-Bosward. Anno F 1840. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 29 gram. In goede staat.

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en voorzien van slijpwerk. Met een zilveren beugel met parelrand. Amsterdam jl.:G:1916. ø27x21cm. In goede s...

Vaas met zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Antieke trompetvormige geslepen kristallen vaas. Voorzien van gematteerde florale afbeeldingen en een 835/000 zilveren voet ( 6 cm.) met stippel gravure in ruitvorm. Mr. J. Hoffen-Breda. Circa 1840. R...

Zilveren suikertang+roomlepel
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren suikertang, model puntfilet en een 835/000 zilveren roomlepel met gegraveerde haaksteel. Mr. J.H. van der Meulen-Joure. Anno E 1939. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: totaal circa 56 gram. ...

Zilveren taartschep
Startprijs 50 EUR

Fraai 835/000 zilveren taartschep met opengewerkte steel en afbeelding herder met staf in de hand en bak met onder andere schaapsherder met kudde, hoornblazende engelen en een bloemenmand. Keurkamer G...

Zilveren specerijenschep
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam antiek 13-lötig zilveren specerijenschepje met zogenaamde kolenschepbak en gladde steel. Nederlands belastingteken 1814 - 1831 en onbekende merken. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: circa 6 gram. In...

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...

Antiek zilveren ei-lepel
Startprijs 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren ei-lepel. Deels getorste steel en heft met parelrand. Mr. Wed. A. Kuylenburg Pzn-Borst-Schoonhoven. Anno H 1892. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 60 gram.

Zilveren groentelepel
Startprijs 50 EUR

835/000 zilveren groentelepel. Steel met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno A 1910. Afmeting: L 24,5 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

2x Delfts blauw met zilver
Startprijs 50 EUR

Fraaie handbeschilderde gemerkte Delfts blauwe dekseldoos, voorzien van 835/000 zilveren deksel.Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. Circa 1930. Afmeting: 11 x 7,5 cm. En een handbeschilderde gemerkte Del...

Zilveren suikerschep
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en steel met streepagaten heft. Mr. L. Schenkel-Schoonhoven. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.

Bonbonschaal op zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschaal met amandel slijpsel en een 835/000 zilveren voet met parelrand. Mr. J.M. van Kempen en Zn. -Voorschoten. Circa 1870. Afmeting: 15 x 12 cm. Enkele rand chips. ...

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Startprijs 50 EUR

Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Startprijs 50 EUR

W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Maja, Slapende vrouw
Startprijs 50 EUR

Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

G. Keast, Nestelende vogel
Startprijs 50 EUR

Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.