Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse groen porseleinen bloempot met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.
19e Eeuwse Japanse keramieken pijpvaas met decor van jagende figuren op ganzen. Meiji. Gesigneerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal antiek, Japan. Bestaande uit: Twee porseleinen snuffbottles. Eén netsuke van ivoor, bodemmerk. Eén wit metalen dekseldoos met bamboe/vogels in bloesemtakken decor. Afmeting: 5 - 15 cm. In go...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén hoge vaas met tekst en bloempotten decor. Eén bolvaas met figuren op veranda en goud decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Drie Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Twee maal van glas, één maal van porselein. Gemerkt. Eén voetje los, gelijmd. Eén flesje kapot. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen waterbloemen pot met draken/floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Gerestaureerd met metalen krammen. Afmeting: H 14 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insect...
Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet. Met reliëf draken decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen met draken/bloesem/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-hond. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Kleine Chinese houtgestoken hocker met zeskantig blad van marmer, ranken en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 28 x 26 cm. In goede staat.
Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rolvazen met figuren in tuin decor. Afmeting: H 29 x 9 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kantonese, Chinese porseleinen vazen met figuren in interieur decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Japanse messing lantaarn. Circa 1900. Afmeting: H 71 x ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met peterselie/pioenrozen decor. Twee borden haarlijn. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting...
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloesemboom decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinese geschilderde voorouder portretten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 - 216 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese vierkante vaas met bodemmerk, twee groene glazuur kommen, Chinese godheid, spekstenen boeddha, gemerkt. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi bord, 18e eeuw, twee gaatjes. Chinese Imari diepe schotel, haarlijn. Imari kop+schotel, 18e eeuw, goed. Japanse Imari kom, octagonaal, 19e e...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...
Vier Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Imari, floraal/goud decor, goed. Imari, floraal/goud decor, goed. Chinese voorwerpen, chip. Queng Lung, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In goe...
Vier Chinese aquarellen op papier. Circa 1900. Figuren voorstellingen met goden et cetera. Afmeting: H 122 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma vazen met figuren/goud decor. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Vier miniatuur vaasjes en één kom. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. 20e Eeuw. Beschadigingen aan lotusbloem. Afmeting: 34 x 23 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met druivenranken en eekhoorn. Bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met plated monturen. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en bloesemtak/bamboe decor. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.
Chinees werk. Gesigneerd. 20e Eeuw. Bronskleurige boeddha op rijstpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Dertien delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gecontourneerde schaaltjes met paradijsvogel in bosschage decor, goed. Eén theepot, 19e eeuw, gelijmd. Twee Familie Verte kommen met bodemmerk, go...
Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, 18e eeuw, chip. Cargo kom, 17e eeuw, goed. Kleine trekpot, circa 1900, goed. Imari kopje,goed. Kantonese dekselpot, 20e eeuw, goed. Afmeting: 7...
11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén maal grote sierschotel met Europees decor. Eén vaas blauw/goud met Europees decor. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Foo-honden met rood glazuur. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Tuit mist. Afmeting: 23 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.