Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boeddha
Resultaat: 125 EUR

Oosterse bronzen boeddha figuur op heilige stier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 20 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 2.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 350 EUR

Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese bronzen vaas
Startprijs 90 EUR

Antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met hoogwaardigheidsbekleders/salamander decor. Afmeting: 16,5 x ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 40 EUR

Chinese Yixing trekpot met boomschors/slak decor. Afmeting: 11 x 19 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Startprijs 40 EUR

Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari schotels
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud/floraal decor. Beide haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In redelijke staat.

2x Grote Imari schalen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen octagonale schalen. Floraal + goud decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: 4 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schaal met floraal en goud decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

Japanse Imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Mooie grote Japanse Imari porseleinen vaas met floraal, vogel decor. Geribbeld. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloesemtakken decor. Enkele chips. Afmeting: ø 22,6 cm. In redelijke staat.

2x Imari schotels ø 31 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Imari tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

6x Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Twee heel, vier beschadigd. Afmeting: H 19 - 29 cm. In matig/redelijke staat.

Imari knobbelvaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Startprijs 40 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Imari dekselpot
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

12x Japanse Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.

3x Imari porselein
Startprijs 150 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

3x 18e Eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor in coulissen. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel ø 66 cm.
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels/landschap/floraal/goud decor. Afmeting: ø 66 cm. In goede staat.

Antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen serviesgoed. Circa 1880. Bestaande uit: Zeven kopjes, twee schotels. Met floraal/geisha decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (10x)
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.

Chinees blauw-wit bord
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord in Wanli-stijl met coulissen decor. Afmeting: 3 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met mat glazuur
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 700 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 50 EUR

Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 50 EUR

Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte drakenvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte drakenvaas. Draken in wolken decor. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Porseleinen cloisonne bord
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen bord in cloisonne-stijl. Met goud/vogels/bloem decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 22,5 cm. In goede staat.

Groot Imari bord ø 29 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel. Gecontourneerd, met floraal/goud decor. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.

Antiek Japans servies, 1930
Startprijs 150 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...

4x Chinees/Kantonees porselein
Startprijs 80 EUR

Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Witte Chinese schaal
Resultaat: 350 EUR

Wit geglazuurde Chinees porseleinen schaal met oranje draken decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotels
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.

5x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuws Qung Lung, goed. Eén maal floraal met bodemmerk, haarlijn. Afmeting: ø 20,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kutani borden
Startprijs 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese porseleinen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met rood/bruin/blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tulpenvaas met figuren decor + bodemmerk. Balustervormige vaas met oker glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 18 - 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese rolschilderijen
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.

Chinees roodlak paneel
Resultaat: 180 EUR

Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.

2x Aziatische werken
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...

2x Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...

Lot Chinees serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...

2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.

2x Chinese melk en bloed kop + schotel
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Melk en bloed/floraal. Beide kopjes haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari serviesgoed
Resultaat: 110 EUR

Lot 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Drie kleine kop en schotels, waarvan twee schotels + één kopje haarlijn. Twee chocolade kop en schotels + deksels. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: 7 -...

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.

2x Melkglazen kop+schotels
Resultaat: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Startprijs 150 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvazen
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

9x Chinees serviesgoed
Resultaat: 190 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...

2x Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden met tuin decor. Beide haarlijn + één chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese Wanli borden
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Startprijs 800 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met paarse glazuur + goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese theepot
Startprijs 125 EUR

Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.

Chinese capucijner kom
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen capucijner kom met binnenin blauw-wit peterselie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x ø 29 cm. In goede staat.

3x Japanse schotels
Startprijs 110 EUR

Drie grote antieke Japans porseleinen sierschotels. Circa 1900. Divers. Afmeting: ø 31 - 37 cm. In goede staat.

3x Japanse schotels
Startprijs 90 EUR

Drie antieke Japans porseleinen sierschotels. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.

Chinese kom
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen cup
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.

5x Chinese kommen
Resultaat: 130 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen wandversiering
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen wandversiering. Twee paradijsvogels. Breuk in staart. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gemerkte Chinese vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.

2 Hangers van jade
Resultaat: 70 EUR

Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat

Heilige lotusbloem + bloempotje
Resultaat: 225 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Heilige lotusbloem met celadon glazuur. Bloempotje op drie pootjes met groen glazuur. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe kom
Resultaat: 250 EUR

Blauw-witte Chinees porseleinen kom met kraanvogels in de wolken decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17 cm. In goede staat.