Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Zuil, en haardombouw
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse gietijzeren haardombouw, circa 1900. En twee beton gegoten piedestals, 20e eeuw. Afmeting: 85 x 80 x 22 cm. / 60 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

3x Antieke weegschalen
Startprijs 40 EUR

Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...

3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Startprijs 50 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Startprijs 50 EUR

Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

3x Koperwerk
Startprijs 50 EUR

Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.

3x Tabaksdozen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

6x Tinnen borden
Startprijs 50 EUR

6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Kluwenhouder mahonie
Startprijs 50 EUR

Mahonie kluwenhouder

3x Antieke tablets
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tablets met keramiek en vernikkelde omranding. Circa 1920. Duitsland. Eén tablet haarscheuren. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Russische samovaar
Startprijs 50 EUR

Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Grote speculaasplank
Startprijs 50 EUR

Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Verdeelschaal op dienblad
Startprijs 50 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Antieke inktpotten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

4x Reclame borden
Startprijs 50 EUR

Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

2x Antieke schilderij ornament lijsten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.

8x Reclame schilden
Startprijs 50 EUR

Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...

4x Reclame borden
Startprijs 50 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...