Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.