Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als ha...
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Bierpul met zilveren klep, 800/000. Aardewerken bierpul met zilveren klep voorzien van gekroonde monogram gravure. Scharnier is kapot. 16x10x15cm. In goede staat
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.