Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Jade stempel met leeuw
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Polychrome. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

3x Antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.

Lot Herend porselein
Resultaat: 150 EUR

Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

7x Divers (Duits) porselein
Startprijs 40 EUR

Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Fayence wandborden, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Keramieken figurengroep in 18e eeuwse klederdracht
Resultaat: 70 EUR

Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Grote vaas Royal Copenhagen
Resultaat: 90 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen vaas met haven decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 14 cm. In goede staat.

3x Deens porselein
Startprijs 140 EUR

Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Hutschenreuther, vrouw met kind
Resultaat: 50 EUR

Duitse Hutschenreuther figuur. Moeder met baby. Door K. Tutler. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek Weens porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Man en vrouw met bloemen. Gemerkt met bijenkorf. 19e eeuw. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dresden figuren, 1900
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

Porseleinen wandvaasje
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.

Porseleinen Hoechst vaas
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse porseleinen Hoechst kratervaas. Handbeschilderd met floraal/kariatiden/goud decor. Afmeting: H 20 x Ø 13 cm. In goede staat.

Porseleinen Sitzendorf figuur
Startprijs 160 EUR

Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.

Meissen schaal op voet
Resultaat: 50 EUR

Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte tazza met Zwiebelmuster decor. Circa 1920. Afmeting: H 15 - Ø 28 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Societé Maastricht theeservies
Resultaat: 100 EUR

Antiek Societé Ceramique Maastricht keramieken theeservies. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Bestaande uit: 22x Kopjes, 19x schotels, 3x melkkan, 1x suiker, 5x borden, 3x kastkommen, 1x theepot, 1x beke...

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 250 EUR

Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 30 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

Oude Hummel figuur, Nr. 87
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.

3x Duitse Hummel figuren
Resultaat: 120 EUR

3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.

Hummel lampje
Resultaat: 50 EUR

60-er Jaren Duitse Hummel tafellamp. Jongen in boom met vogel. Minimale chip onderrand, stukje boom mist. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

4x Hummel figuren
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...

10x Goebel figuren, Engelen
Resultaat: 100 EUR

Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

10x Goebel figuren, Haasjes
Startprijs 80 EUR

Tien diverse figuren van Goebel. Waarvan negen haasjes en één kuikentje die uit het ei komt. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

12x Goebel figuren, Haasjes
Startprijs 80 EUR

Twaalf Goebel figuren. Haasjes. Diverse afmetingen. 5 - 10 cm. In goede staat.

7x Porseleinen figuren (div.)
Resultaat: 50 EUR

Zeven porseleinen figuren. Divers. Bestaande uit: Vijf Hummel figuren van Goebel. Meisje met accordeon. Herder met schaap. Twee engeltjes met muziekinstrument. Meisje met beren. Tevens twee haasjes va...

2x Villeroy & Boch sierschotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

2 Beeldjes Bing en Grøndahl
Resultaat: 100 EUR

Twee Deense porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Bing en Grøndahl, meisje in pyama. Eén maal Royal Copenhagen, meisje met pop. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Jugendstil keukenset, 1910
Resultaat: 50 EUR

14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Goebel dames buste
Resultaat: 60 EUR

Duitse bisquit porseleinen Goebel dames buste. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

3x Bisquit porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Startprijs 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

2x Porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke Madonna figuren
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.

KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 100 EUR

Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Lot Duits porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

5-Delig V & B kaststel, 1930
Resultaat: 40 EUR

Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Droste cacaoset
Resultaat: 45 EUR

Zes-delige antieke porseleinen Droste Cacao Haarlem set. Circa 1930. Slijtage. Afmeting: 19 x 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Biedermeier Tête à Tête
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.