Zeven porseleinen figuren. Divers. Bestaande uit: Vijf Hummel figuren van Goebel. Meisje met accordeon. Herder met schaap. Twee engeltjes met muziekinstrument. Meisje met beren. Tevens twee haasjes va...
60-er Jaren Art Deco-stijl keramieken karafset met gekleurd glazuur. Bestaande uit schenkkaraf + zes bekers. Afmeting: H 10 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Circa 1900. Afmeting: 23 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen Goebel dames buste. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Duits Nymphenburg porselein. Handbeschilderde kop + schotels. Bloemen decor. Twee kopjes heel, rest chips/barst. Afmeting: 5 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en oker rand. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 - 35 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen papegaai. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Hollands Gouda glansplateel met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Volkstedt porseleinen figuur. Man plukt bloemen voor vrouw in 18e eeuwse klederdracht. Waaier vrouw afgebroken, pink vrouw mist. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In redelijke staat.
3-Delig Delfts Jugendstil keramieken kaststel met landschappen decors. Circa 1915. Eén oorvaas haarlijn. Afmeting: 32 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke religieuze terracotta reliëf tegel. Jezus bij vrouw met waterput. Circa 1880. Monogram P.W. Afmeting: 40 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Majolica bloempot met bloemenranken decor. Letters H.P. 1150. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 20 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Majolica kacheltegels in eikenhouten omlijsting. Eekhoorn + uil. Circa 1900. Afmeting: H 21 x B 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws 6-pas Hollands tegeltableau met religieus decor. Mangaan kleur. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws 9-pas tegeltableau met kustplaatsen decor en één maal met religieus decor. Eén chip. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
23-Delig antiek Engels mokka servies. Keramiek. Crown Ducal Ware England. Circa 1915. Druivenranken/vogel decor. Afmeting: 6 - 29 cm. In goede staat.
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen vaas met haven decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...
Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...
Acht antieke Hollandse tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Societé Ceramique Maastricht keramieken theeservies. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Bestaande uit: 22x Kopjes, 19x schotels, 3x melkkan, 1x suiker, 5x borden, 3x kastkommen, 1x theepot, 1x beke...
Twee Deense porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Bing en Grøndahl, meisje in pyama. Eén maal Royal Copenhagen, meisje met pop. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Deense Bing & Grøndahl porseleinen jachthond met patrijs. Afmeting: 14 x 25 x 6 cm. In goede staat.
Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen rijstkommen. Eén maal 18e eeuw, Amsterdams Bont, landschap met figuren/huizen/goud decor. Eén maal Imari, floraal decor, één chip. Afmeting: ø 13,5 -14,5 cm. In redelijk/goede...
Twee 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence schotels. Gemerkt. Eén grote plooischotel in Wanli-stijl. Eén gecontourneerde schotel met decor van Chinees landschap. Beide beschadigd. Afmeting: ø 25 - 33 cm. I...
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence boterdekselpotten met floraal decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel beschadigd. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm. In redelijke staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met de drie eikels. Tabaksmerk Makuba. Afmeting: H 38 x ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen figuur. Dansend paar. Circa 1920. Gemerkt met H en daarboven een kroon. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Duits Fürstenberg porseleinen thee/koffie servies met roze rozen + goudrand decor. Bestaande uit: Taartschaal, taartborden, cake-schaal, petit four schaaltjes, 27x kop + schotels. Minimale chip mogeli...
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.