Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.
Zes-persoons Royal Copenhagen porseleinen koffieservies. Bestaande uit: Melk/suiker set, gebakschotels, zes kop en schotels, koffiekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse KPM porseleinen dekselpot met handbeschilderd landschap en goud decor. Annotatie 22 Juni 1858. Porzellan Manufactur C. Krister in Waldenberg. Minimale chip onderrand deksel. Af...
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal bisquit porseleinen dames, één arm gelijmd. Dame + heer met instrumenten, goed. Afmeting: 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Jugendstil tegels met diverse landschappen decors. Circa 1910. Enkele chip. Afmeting: H 7,7 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Aparte keramieken inktpot met floraal decor, messing montuur en porseleinen inktpotten. Circa 1930. Afmeting: 18 x 11 x ø 9 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18 Stuks Hollandse 19e eeuwse mangaan bloempot tegels. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Engels keramiek (5x). Vijf-delig. Bestaande uit: Twee grote schenkkannen, theekan, melk/suiker set, koekjestrommel. Circa 1900. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse dikke Hollandse wandtegel met afbeelding van infanterist met speer. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Zes-delige antieke porseleinen Droste Cacao Haarlem set. Circa 1930. Slijtage. Afmeting: 19 x 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.
14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.
Lot serviesgoed, Chinees, peterselie/Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: Grote theekan + zes kop en schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen kinder kop + schotel. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen bisquit figuren. Ansbach? Circa 1900. Duitsland. Bestaande uit: Twee engelen, minimale chip. Dame, arm mist. Heer, vinger mist, twee chips. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/g...
Vier maal antiek bisquit porselein. Groen-wit. Genummerd. Circa 1915. Jongen met mandoline. Hand beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 18 - 21 cm.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig antiek Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Twee maal Arnhem Holland platelen pijpvazen met oren. Circa 1915. Met floraal Jugendstil decor. Decor Flora. Eén bodemrand twee chips. Afmeting: H 31 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Polychrome. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther figuur. Moeder met baby. Door K. Tutler. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Duitse Stadt Meissen porseleinen opengewerkte tazza met Zwiebelmuster decor. Circa 1920. Afmeting: H 15 - Ø 28 cm. In goede staat.
60-er Jaren Duitse Hummel tafellamp. Jongen in boom met vogel. Minimale chip onderrand, stukje boom mist. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Grote majolica bloempot met onderschaal. Gedecoreerd met fratzen en fruit-guirlandes. Neo Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 46 cm. In goede staat.