Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Hummel figuren
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...

10x Goebel figuren, Engelen
Resultaat: 100 EUR

Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

10x Goebel figuren, Haasjes
Startprijs 80 EUR

Tien diverse figuren van Goebel. Waarvan negen haasjes en één kuikentje die uit het ei komt. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

12x Goebel figuren, Haasjes
Startprijs 80 EUR

Twaalf Goebel figuren. Haasjes. Diverse afmetingen. 5 - 10 cm. In goede staat.

7x Porseleinen figuren (div.)
Resultaat: 50 EUR

Zeven porseleinen figuren. Divers. Bestaande uit: Vijf Hummel figuren van Goebel. Meisje met accordeon. Herder met schaap. Twee engeltjes met muziekinstrument. Meisje met beren. Tevens twee haasjes va...

2x Villeroy & Boch sierschotels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

2 Beeldjes Bing en Grøndahl
Resultaat: 100 EUR

Twee Deense porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Bing en Grøndahl, meisje in pyama. Eén maal Royal Copenhagen, meisje met pop. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Jugendstil keukenset, 1910
Resultaat: 50 EUR

14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Goebel dames buste
Resultaat: 60 EUR

Duitse bisquit porseleinen Goebel dames buste. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

3x Bisquit porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Startprijs 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

2x Porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke Madonna figuren
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.

KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 100 EUR

Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR

Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Resultaat: 210 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Lot Duits porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

5-Delig V & B kaststel, 1930
Resultaat: 40 EUR

Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Droste cacaoset
Resultaat: 45 EUR

Zes-delige antieke porseleinen Droste Cacao Haarlem set. Circa 1930. Slijtage. Afmeting: 19 x 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Biedermeier Tête à Tête
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.