Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Wedgwood/Petrus Regout kinderservies, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Dresden lamp
Resultaat: 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antieke terracotta reliëf tegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke religieuze terracotta reliëf tegel. Jezus bij vrouw met waterput. Circa 1880. Monogram P.W. Afmeting: 40 x 42 x 6 cm. In goede staat.

5x Antieke kastkommen
Resultaat: 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.

2x Duitse vazen
Startprijs 80 EUR

Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

4-Delige lampet set
Startprijs 40 EUR

Antieke vier-delige Societé Maastricht keramieken lampet set met bloemen decor. Zeepbakje + kammenbakje beschadigd. Afmeting: 14 - 34 cm. In redelijke staat.

3x Duits keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

7x Fayence borden
Startprijs 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse Faynce schotels
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence schotels. Gemerkt. Eén grote plooischotel in Wanli-stijl. Eén gecontourneerde schotel met decor van Chinees landschap. Beide beschadigd. Afmeting: ø 25 - 33 cm. I...

Lotje Delfts (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...

3x Delftse borden
Resultaat: 140 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor en bodemmerk De Klaauw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4x Delftse borden
Startprijs 180 EUR

Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

5x Aardewerk/porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

3 Delen Delfts blauw
Startprijs 35 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

5-Delig Ragout kaststel
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delig antiek Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.

2x Drinkpullen met tekst
Startprijs 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grijze steengoed drinkpullen met teksten en wijnranken decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Majolica kacheltegels
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Majolica kacheltegels in eikenhouten omlijsting. Eekhoorn + uil. Circa 1900. Afmeting: H 21 x B 21 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels
Startprijs 250 EUR

Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm

18e Eeuws 6-pas tegeltableau
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws 6-pas Hollands tegeltableau met religieus decor. Mangaan kleur. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

6x Antieke Jugendstil tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke Jugendstil tegels met diverse landschappen decors. Circa 1910. Enkele chip. Afmeting: H 7,7 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws 9-pas tegeltableau
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws 9-pas tegeltableau met kustplaatsen decor en één maal met religieus decor. Eén chip. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.

18x Hollandse mangaan bloempot tegels
Resultaat: 40 EUR

18 Stuks Hollandse 19e eeuwse mangaan bloempot tegels. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.