Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot antiek Duits servies, 1915
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...

Fürstenberg servies
Resultaat: 110 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen thee/koffie servies met roze rozen + goudrand decor. Bestaande uit: Taartschaal, taartborden, cake-schaal, petit four schaaltjes, 27x kop + schotels. Minimale chip mogeli...

Porseleinen figuur, Dansend paar
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Duits porseleinen figuur. Dansend paar. Circa 1920. Gemerkt met H en daarboven een kroon. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Delftse scherts schenkkan, 1900
Resultaat: 110 EUR

Delftse polychrome Fayence scherts schenkkan met spreuk. 'Kees den aap geeft melk uijt zijn bekkie'. Circa 1900. Bodemmerken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Franse petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delfse tabakspot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met de drie eikels. Tabaksmerk Makuba. Afmeting: H 38 x ø 22 cm. In goede staat.

2 Vazen Warlamis
Resultaat: 100 EUR

Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

2x Delftse boterpotten
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence boterdekselpotten met floraal decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel beschadigd. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm. In redelijke staat.

10x Goebel figuren, Engelen
Resultaat: 100 EUR

Tien diverse engel figuren van Goebel. Weihnacht collectie. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse Faynce schotels
Resultaat: 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence schotels. Gemerkt. Eén grote plooischotel in Wanli-stijl. Eén gecontourneerde schotel met decor van Chinees landschap. Beide beschadigd. Afmeting: ø 25 - 33 cm. I...

2x Antieke rijstkommen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen rijstkommen. Eén maal 18e eeuw, Amsterdams Bont, landschap met figuren/huizen/goud decor. Eén maal Imari, floraal decor, één chip. Afmeting: ø 13,5 -14,5 cm. In redelijk/goede...

4x Japanse porseleinen schotels
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

Bing & Grøndahl figuur, Jachthond
Resultaat: 100 EUR

Deense Bing & Grøndahl porseleinen jachthond met patrijs. Afmeting: 14 x 25 x 6 cm. In goede staat.

2 Beeldjes Bing en Grøndahl
Resultaat: 100 EUR

Twee Deense porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Bing en Grøndahl, meisje in pyama. Eén maal Royal Copenhagen, meisje met pop. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Antiek Societé Maastricht theeservies
Resultaat: 100 EUR

Antiek Societé Ceramique Maastricht keramieken theeservies. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Bestaande uit: 22x Kopjes, 19x schotels, 3x melkkan, 1x suiker, 5x borden, 3x kastkommen, 1x theepot, 1x beke...

8x Antieke Hollandse tegels
Resultaat: 100 EUR

Acht antieke Hollandse tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen bisquit figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...

3x Meissen porselein
Resultaat: 95 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...

Grote vaas Royal Copenhagen
Resultaat: 90 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen vaas met haven decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 14 cm. In goede staat.

2x Franse bloempotten + schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.

Antiek Wedgwood/Petrus Regout kinderservies, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Parapluhouder, Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.